Dışlanmış hissediyorum?

Merhabalar, ben üniversite 1 im 18 yaşındayım. Sınıfta herkes grubunu kurmuş böyle sanki ben kaldım bir de soğuk davranıyorlar. Ben bu konularda takıntılı biriyim lisede yaşadıklarımdan dolayı lise sonda kendimi soyutladım ders çalıştım pek kimseyle konuşmadım. Sanırım bunun acısını çekicem soğuk biriyim doğru. Samimi olmayı sevmiyorum insanlarla şu an sınıfta bir kişi var samimi olduğum o bana yetiyor nedense. Soğuk biriyim çünkü yapım böyle ve çirkinim yani insanlar sokakta garip bakar öyle biriyim. Sıkıntı ceker miyim sizce böyle olmam yanlış mı? Sevgilim hiç olmadı zaten teklif almadım hiç. Ama insanlarla araya mesafe koymamın sebebi dış görünüşüm yetiştirilme tarzım bu saatten sonra değişebilecegimi pek sanmıyorum. Bunları buraya yazmak istedim teşekkürler şimdiden görüşleriniz için :)

Güncellemeler:
2ay Güncell

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Oha beni anlatmiş resmen :D arkadaşsizligi kafama. takmiyorum artik cunku telefonum var. Sevgili konusuna gelince de bu yaslardaki ilişkilee hiç sağlikli degil saçmalik valla. saçmalik. Bende çirkinim ama biraz bakimli olmaya çalişiyorum. Sende oyle yap ve kiyafetler ilgi cekici olmaliii

1|0
    0|0
    • 2ay

Kapalıyım zaten :dd

• 2ay

@--yener11 Hayır ya giyim demiş ya ondan dedim

• 2ay

Ok anladım ama kapalıyım diye sıkıntı da yapma

Erkekler Ne Diyor 4

• Hangi üni?

1|0
    0|0