Özgüvenimi kaybettim o cocuk yüzünden?

bir çocuktan hoşlandım öğrendi konuştuk biraz sonra sevdiğim var dedi konuşmayı kestik kendimden soğudum eger güzel olsaydım konuşurdu ve Şu an her seyden nefret ediyo gibiyim ne yapayım kendimle nasıl barısırım

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bende de öyle oldu. facebooktan benim lise arkadasım olan kıza acıldım. kız konustu. sasırdım filan dedi. sonra da sevgilim var dedi. benim dunyam basıma yıkıldı. bir kac gün kendime gelemedim. kimseyle dogru düzgün konusamadın. sonra dedimki yakısıklı olsam asla hayır demezdi. anladımki insanlar tipe bakıyor kalbe degil. bundan sonra hayattan sogudum kimseyi sevmemeyi sevince bir yerlerinin kalktıgını gordum. artık Lanet olsun diyorum. baska birsey demiyorum..

1|0
    0|0
    • 1ay

bende öyleyim

• 1ay

unutmayacağız alışacagız

• 1ay

alışmak daha zor. hafıza sildirme islemi filan olsaydı sildirirdim bu olayların hepsini.😓😓

En İyi Kız Görüşü

• Gereksiz bir şey için kaybetmene değmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eger güzel olsaydım konuşurdu ve Şu an her seyden nefret ediyo gibiyim kısmını sil tekrar düşün numaramı atayım mesaj olarak yazsana bana wpden bu konu hakkında acayip tecrübem var lanet olsun ki sista.

1|0
    0|0
  • Yeni insanlar tanı. Güzellikle alakası yok ayrıca. Bunu düşünmekten vazgeç..

1|1
    0|0
  • takma.

1|0
    0|0
  • saçma saçma düşünme bir defa sevgi olayı güzellikle alakalı birşey değildir sen hiç sokakta yürüken görmedin mi manken gibi cocukların kollarında çirkinler ötesi kızlar fıstık gibi kızların yanında kroların olduğunu... diyeceğim o ki senden elektirk alamamış demek ki sizin ikiniz doğru bir birleşim değilsiniz hepsi bu

0|0
    0|0
    • 1ay

olabilir hatta konuştuğu kızlar bana göre daha standart altında ama havalı kızlar ben havalı değilim

• 1ay

ya havalı ne ya yastık mı o :))

• 1ay

dikkat çekici rahat kız

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynı bensin ya

1|0
    0|0
  • Biraz zaman geçince daha mantıklı düşünmeye başladığın zaman aslında ondan nefret etmen gerektiğini anlayacaksın.
    Sadece biraz zaman..

0|0
    0|0
    • 1ay

neden nefret edeyim ki o da haklı çocuk yakışıklı bana mı bakacak ortalık manken gibi kız dolu :/

• 1ay

Biraz zaman geçince ne demek istediğimi anlayacaksın

• Belki baska birsey yuzundendir

0|0
    0|0
    • 1ay

havalı değilim o yüzden

• Bilemiyoruz ama öz güvensiz olmak gerçekten kötü bir şey.

0|0
    0|0
  • Emin ol ki çoğu erkek güzellik için terketmiyor başka konuda mutlu ediyordur diğer kız

0|0
    0|0
  • aynı durumdayım

1|0
    0|0
Yükleniyor...