Sınıfta birisi Ne mutlu kürdüm diyene dedi ama ben hocaya saygımdan bişey demedim dışarda ne yapabilirim bu şahısa?

Sınıfta birisi Ne mutlu kürdüm diyene dedi ama ben hocaya saygımdan bişey demedim dışarda ne yapabilirim bu şahısa?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Boşver yaa deliyle uğraşma

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne mutlu türküm diyince sıkıntı yok ne mutlu kürdüm diyince niye sıkıntı oluyor
    Askerlerimizin için de türk de var kürt de yani bu ülkeyi koruyanların içinde kürt de var türk de bu vatan için türk de şehit oluyor kürt de her türk vatan dostu olmadığı gibi her kürt de terörist değil o yüzden karşımızdaki terörist olmadığı sürece herkes birbirine saygılı davranmak zorunda türk e kürt e değil teröriste nefretle bakmalıyız

0|0
    0|0
  • mal mısın sen? Demişse demiş. Sankı anana babana kufur etmıs

1|0
    0|1
    • 1ay

Türk üm
      Bugün ne mutlu kürdüm diyenler genellikle doğu bölgesinde Biji apo Biji Azadi Serok apo Kürdistan a statü diyorlar

• Hiçbir şey. "Ne mutlu türküm diyene" demekle bir farkı yok bunun. Irkı yüzünden birini mi dövüceksin?

0|1
    0|0
    • 1ay

Irk değil bu bence bölücü bir söylem

• 1ay

Bölücü olan senin milletiyle gurur duyan bir insandan nefret etmen. Irkçılığa gerek yok bence.

• 1ay

Irkçı olsam merhum tek kürt cumhurbaşkanı Turgut Özal ı sevmezdim ben bu söylevleri bölücü buluyorum

• Bişey yapma

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 1

• sebeb evlat
    bende ne mutlu türk üm diyene diyorum gel hadi bana bir şey yap

0|0
    1|1
    • 1ay

Burası Türkiye Cumhuriyeti Devleti
      Ne mutlu kürdüm diyene nedir
      Tabi ki Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

• 1ay

o zaman şunu yap naber kürt de her kesin içinde sonra annesine değil bak babasına de kadınlar bu konularda şerefsizdir

• 1ay

bak arkadaşım kürt olmasında bir sorun yok bilmiyormu kimse kürt olduğunu fakat kürt birliğiyiz diyen pkk nın bomba patlatması ve sivil ve asker şehitler verilirken bunun söylenmesi tamamen provaketif dir sebebi kışkırtmakdır sebebi pkk yı desteklemekdir unuma bu ilkeyi kürt başbakanlar cumhurbaşkanları yönetmişti lakin bu yetmemiştir illahi savaş yapılması gerektir yani ben milliyetçiyim kürt arkadaşlarım vardır ama hiç biri insan kızdıracak birileri değildir

Yükleniyor...