Bir kadın elinde pediyle yolda gezse ne düşünürsünüz?

Bir sosyal deney yapmak istiyorum. Bakalım ne yorumlar gelecek. Ayıplar mısınız? Kötü gözle mi bakarsınız? İğrenir misiniz?
Normal bir durum olarak mı bakarsınız? Yoksa neden saklamadığını mı sorgularsınız?

0|2
26|76

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir soruyu sorduğun için gerçekten kınıyorum seni.. kadınlar zaten ikinci sınıfa atıldı bu ülkede.. tecavüz şiddet dayak çocuk gelinler bir sürü dışlanma horlanma varken böyle zihniyette soruyu sorarak siz kendinize veriyosunuz en büyük zararı.. b pet dediğin şey sağlık için aldığın birşey senin... nolmuş elinde özgürce gidersin.. önemli olan ona bakıpda kötü düşünecek olan zihniyetin değişmesi bence... sen istersen çarşaflı gez karşıdaki sana cinsel obje gözüyle baktıktan sonra senın bir anlamın yok ne yaptığının.. anlatabildimmi. dik durun artık farkındamısınız herşeyınız alınıyor elinizden...

1|0
    0|0
    • 1ay

Sen konuyu çok yanlis anlamissin 😂

• 1ay

yok canım benım ben anladım ve tepkımı verdiğim kesim anlamadı beni :)) o resimdeki yazanları hedef alıyorum bu yorumumda

En İyi Kız Görüşü

• Bundan yaklaşık 2 gün önce, sokakta yürürken bir Yaşlı bir herifin özel bölgesinin dışarıda gezdiğini gördüm. İğrenç bir şeydi, bu adamlar bunları yapınca kimse bir şey demiyor, ped ayıp bir şey değil, tanrınjn kadınlara verdiği bir hastalığın kapanmasıbı sağlıyor sadece.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 75

• ayıplanacak bir tarafı yoktur.
    kötü göz ile bakılacak bir tarafı yoktur.
    iğrenilecek bir tarafı yoktur.

sonuç olarak o pedi üreten firma ve şirketler utanmıyorda biz mi utanacağız? üretenler deniyorda biz mi utanacağz? herkes'e açık bir şekilde labratuvarları gezdirip, herkese gösterip, ne işe yaradığını anlatıyorlar ve utanmıyorlada biz mi utanacağız? komik diyelim gülüp geçelim...

0|0
    0|0
  • Açıkçası, neden çantasında taşımadığını merak ederim.
    Onun haricinde ürün reklamı yapıyorsa doğal karşılarım.

0|0
    0|0
  • normaldir fakat elinde sallaya sallaya gezmesi de hoş değil. bunu açıkca beyan edip göze sokmak saçmalık

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmem

0|0
    0|0
  • Hiç bişey düşünmem geri kafalı değilim

0|0
    0|0
  • elindeki ped marketten alınmışsa sorun yok. içinden 1 tane alınmış elinde geziyorsa bu toplumda hoş karşılanmaz. ped takmanız anormal bir durum değil bunu siz öyle düşünüyorsunuz. markette kasıyerlik yaparken kızlara ped okudurken kızlar utanıyordu felan bunlara gerek yok. utanılacak bişey değil.

0|0
    0|0
  • Yapacağınız şaçma şeyi sosyal deney diye adlandırmayın :o

Bunun nesi deney?

Elinde sana özel olan bir şeyi alıp gezmek ne zamandan beri deney oluyor..

Oldu olacak kadınlar çıplak gezsin bakalım ne olacak.. Sonuçta oda sosyal deney :o

0|0
    0|0
    • 1ay

Kadın hastalığımı? Bu bizim anatomimizde var ve her kadın regl oluyo. Bu bir hastalıkta değil gayet normal birşey her ay olan.

• 1ay

Hastayım demiyor musunuz?

İnsanın anatomisinden gelen bir şey hastalık olamaz mı?

• 1ay

Kimin es geçtiği şu an ortada..

şu an kendime acıyorum seninle söz münakaşasına girdiğimiz için..

Ok, by

• Utanilicak ayiplanilacak birsey degil elbette ama niye bu manyak elinde gezdiriyor bunu diye dusunurum 😉

0|0
    0|0
  • niye gösterme ihtiyacı duyulur ki?
    vücudundan çıkan bir atık sonuçta
    eline bir torba poh ile veya bir pet şişe sidik ile dolaşmak ile aynı

0|0
    0|0
  • canım olduğunu düşünürüm.

burası türkiye sen sosyal deney yapamazsın. yaptığını ispat edenler ise parasıyla ajanslardan oyuncu tutuyor ve onlara sokakta durdurmuş gibi sorular soruyorlar.

sen bunu yap tecavüze de uğrarsın başka şeylerede.

0|0
    0|0
  • bunun sosyall deneyle alakası yok şımarıklıkla alakası var bir poşete koyup taşıayabileceklken ya da eğer kullanılmışsa çöpe atabilecekken elinde taşımasında art niyet ararım ve kesilikle iğrençlik.

0|0
    0|0
    • 1ay

Erkeğin sünnet olması da igrenclik oluyor senin bakış acına göre ama düğün derneklerle kutluyosun onu. Ne o hani kadın erkek esitti?

• 1ay

evet erkeğin sünnet olması da iğrençlik git hastanede kestir bitsin gitsin neyi kutluıyorsun bu neyin kafası anlamış değilim.

• itici yollu olarak görürüm net

0|0
    0|0
  • Ben de elimde kondomla yürüyebilirim o halde

0|1
    0|0
  • bişey düşünmem

0|0
    0|0
  • bana ne naparsa yapsın m k

0|0
    0|0
  • Kondom ile gezilemeyeceği gibi

sütyen ile gezilemeyeceği gibi

Pet ilede gezilemez

Tabi bu kedicik değil ise

0|0
    1|0
    • 1ay

He soruya riayet edemedim pardon.

Görsem tıtıtı der 2. Kez bakmam

• 1ay

Kadin elinde pediyle gezerken organını mi gösteriyor?

• 1ay

Pardon ama organıyla içli dışlı olan bir eşyasını neden kadın elinde gezdirir?

O zaman kondom gezdirelim tüm erkekler de sonra bak bakalım bizi gören kadınlar veya kocaları napıyor

• Ayıplarım; tepki vermem.

0|0
    0|0
  • hiç bir tepki vereceğimi düşünmüyorum şahsen.

0|0
    0|0
  • Birşey düşünmem doğal bir durum

0|0
    0|0
  • Çok doğal

0|0
    0|0
  • bakmam ben namahrem :D

0|0
    0|0
  • gayet normal karşılarım. Sonuçta çantada duruyor. ama bayanların da regl dönemlerini bilemeleri lazım.

0|0
    0|0
  • musait bir yer arıyor kukusuna koyacak diye düşünürüm zamansız denk gelmiş diye

0|0
    0|0
  • pek umurumda olmaz kadının rahat olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • Ben yardim severim hemen o orkidi yerine takmaya calisirim

0|0
    0|0
  • Normal karşılarım.

0|0
    0|0
  • Kullanılmış bir ped mi?

0|0
    0|0
  • Kanatlıysa sorun yok.

0|0
    0|0
  • Normal karşılarım, artık alıştık :)

0|0
    0|0
  • Geçerken garip garip bakarım ama bu yaptığının kötü bişey olduğu için değil herhangi biri daha önce yapmadığı için.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 25

• Normal karşılarım.

0|0
    0|0
  • Ayıp birşey değil ki. Ama toplum işte ayıplar. Çünkü düşünce toplumsal bir düşünce bir iki kişi boyle düşünüyor herkes boyle düşünüyor.

0|0
    0|0
  • Elinde pedle gezse normal biri oldugunu dusunmem bir posete koyabilir

0|0
    0|0
  • Açıkçası keşke yapmasaydi diye düşünürdüm çünkü gereksiz.

0|0
    0|0
  • kullanılmıs mı kullanılmamıs mı :D

1|0
    0|0
  • normal bir durum saklanacak birşeyi yok

0|0
    0|0
  • Gülerim sadece :D

0|0
    0|0
  • Ne iğrencem. Ama garipserim galiba. Kötü düşünmem ama

0|0
    0|0
  • Hicbirsey düşünmem.

0|1
    0|0
  • Sacma bulurum

0|0
    0|0
  • Neden utandiginin sorusunu cevaplayamayanlar neden uyanmiyorsun diye soramaz bence utanmaniz gereksiz bizi sırf bu yüzden obje olarak görenler utansin

0|0
    0|0
  • Tuhaf karşılanır😊

0|0
    0|0
  • Almanyada pek rastlanan durum değil lakin kimse tepki vermez gülen bakanda olmaz öyle tr deki gibi

0|0
    0|0
  • Utanırım ven

0|0
    0|0
  • uff ne gerek var bokunu cikartmaya

0|0
    0|0
  • çok gereksiz bir hareket olarak bulurum

0|0
    0|0
  • A elinde ne ile dolaşıyor derim kendi kendime hangisine giriyorsa artık:)

0|0
    0|0
  • E bu kadın mahremini niye dışarda tutuyor. Ben markette sıra beklerken bile utanıyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Neden utanıyorsun peki tam sebebini biliyormusun?

• Normal bir durum. Farkedecegimi bile sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ayıpsss

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmem.

0|0
    0|0
  • Ayiplarim

0|0
    0|0
  • saçmalıktan başka bişi değil

0|0
    0|0
  • Utanilacak birsey degil. Toplumun dayattigi kotu gibi gozukturulen bisey bence asilmali artik bu

0|0
    0|0
  • Neden saklamadigini sorarim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...