Nicklere doktorbey ve mühendisbey yazanlar?

hayattaki egolarınızı buraya taşımayın aa doktormuş aa mühendismiş ne güzel ilgimi çekiyor diye kimse size yavşamaz emin olun. bende mühendisim hava yapmaya gerek var mı yok arkadaşım haksızmıyım?

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ya illaha belli edecekler rutbelerini. Hem sen doktorsun ne işin var bu site de boş zamanın nasıl oluyor bence çoğu yalan dolan

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de bunu soracaktım ama nicki doctorgraham olan bir üyeye haksızlık olur diye sormadım. Çünkü o kişi kendini aşmış biri. Diğerleri sadece hava atmak amaçlı. Insanların birbirine mrslekleriyke seslenmelerinden bile nefret ediyorum. Yok doktorum yok müdürüm gibi...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Valla haklısïn

0|1
    0|0
  • @mihendiscik gördum sankı bı tane varsa etıket olur zaten :D

0|0
    0|0
    • bunun gibilerden bahsettim işte

• Haksızsın. Sen de ben de biliyoruz ki bugün türkiyede kıçını sallasan mühendis, doktor dolu. Bu işlerin bir havası yok ve bu boktan mesleği yaptığımı prim gütmek amacıyla kullanmaya ihtiyacım yok. Ben makamların ardına saklanmam. Sadece kendi benliğime güvenirim. Ayrıca sana ne. İsteyen nikine mühendis yazar, isteyen astronot

• Bazıları etiket için okuyor

0|0
    0|0
    • etiket etmeye ne gerek var kaç milyon mühendis var ülkede ya da doktor

• Evet ben de anlayamadım, sanki herkes muhteşem puanlarla girmiş gibi davranıyor.

• Komikler.

0|0
    0|0
  • Kimse umursamıyor zaten

0|0
    0|0
  • Ben fırtınalı gece miyim şimdi :/

0|0
    0|0
  • :) sende sanırım burda mühendis olduğunu göstermek istedin :D

0|0
    0|0
  • Eee bende prenses yazdım prenses miyim 😁

0|0
    0|0
  • Ya tabi amac kiz tavlamak bizim kizlar kariyerci cunki

0|1
    0|0
  • Hayir yazmadim knka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Haklısın. Belki hava atmak için değildir de en yakın nickleri seçmişlerdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...