Erkek anneleri neden kaynanalık yapmayı çok seviyor?

Ben hiç bir erkeğin eşinin annesinden şikayetçi olduğunu görmedim geneli anlaşıyor yani ama erkek anneleri genelde araya fitne sokuyor her işe karışıyor laf yapıyor niye böyle bu? Allah bu tür kaynanalardan korusun hepimizi amin

0|1
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kız anneleride dağmatlarıyla sorun yaşayabiliyor bu durum da yapılacak şey eğer iki eş bir biri için iki tarafında ailesini idare edebilirse sıkıntı yok fakat kadın iyi niyetle söylediği şeyler bile geline ya da damat a batıyosa sıkıntı var demektir

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Amiin. Oğlunu başka bir kızla paylaşmak istemiyorlar herhalde kıskanıyorlar ne bilim Ama doğru diyon genelde öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kız anneleri de her şeye karisiyorlar ama biz erkekler sevdigimiz kadinin annesi diyerek saygi duyuyoruz ayni saygiyi sizin tarafinizdan da bekliyoruz olmayinca da haydi bana müsade durumları aynen yaşanabiliyor

0|1
    0|0
  • Benim gördüğüm kadarıyla kız anneleri daha kaynana aman kızımın her şeyi olsun aman kızım ezilmesin ben görmedim kızım görsün vs diye diye hep bir anlaşmazlık hep bir zorluk çıkarıyorlar her konuda bir anlaşmazlık çıktıkça kutuplaşma oluyor evlilik resmen savaşa dönüşüyor sonra da mutlu olup kızıyla beraber oturmaya devam ediyor

0|0
    0|0
  • çünkü içinizdeki fesatlığı biz erkekler daha naif olduğumuz için çözemiyoruz. ama anneler bilir sonuçta hemcinsleriniz. kimin ne b*k olduğunu o iyi bilir :D

0|1
    0|0
  • ileride erkek annesi olursan anlarsın. ne yazsak boş...

0|2
    0|0
    • 1ay

Kız annesi olunca anlayamam mı? Onlar niye her b*ka karışmıyor

• 1ay

haha. emin misin? hiç bir bka karışmadıklarına. evlilikte herkesin ailesi her bka karışır. zaten o yüzden evlilikte aslında iki insan evlenmez aileler evlenir. çifti de hiç bir zaman rahat bırakmazlar.

• 1ay

Heh benimle aynı düşünce de olan varmış. benim de her zaman söylediğim laftır. evlilikte sadece eşin olan kadın/erkek ile evlenmezsin, ailesi ile de evlenirsin hatta direkt ailesi ile evlenirsin demek daha doğru

• Eskiden gelen bir alışkanlık

0|0
    0|0
  • Oğlunu paylaşamıyorlardır heralde bilemedim.

0|0
    0|0
  • Anne gelinle sorun yaşarsa, zararını oğlu çeker.

0|0
    0|0
  • Aminnnn 😎😎

0|0
    0|0
  • sende erkek annesi olunca belki yapacaksın ;)

0|0
    0|0
    • 1ay

Kız annesi niye her b*ka karışmıyor?

• 1ay

Ataerkil toplum mantığı buna etken olabilir ama şimdi kız anneleri de öyle. hatta kızlarımız annelerinin aklında gidiyor. benim gördüklerim bunlar en azından

• fitne soksa neden oğlunu seninle evlendirsin?

0|0
    0|0
  • sapıkça bir sahiplenme istekler var bazılarında. freud güzel açıklamış bunları

0|0
    0|0
  • kişilikle alakalı genelleyemezsiniz.

0|0
    0|0
  • paylaşamaz çocuklarını

0|0
    0|0
  • Sorun erkek anneleri değil. Kadın gelinler. İkiyüzlü riyakar gelinler. Kendi ailelerine köpek gibi hizmet edip, eşinin ailesinden kaçan gelinler.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 12

• çünkü oğullarını kendi hariç bütün kadınlardan kıskanıyorlar

0|0
    0|0
  • Amin 😄

0|0
    0|0
  • Bizde tam tersi onun annesi beni cok seviyor hicbir zaman imali sozunu vs duymadim ya da davranisini ancak benim annem sevgilimi hiç sevmiyor anlasamiyorlar çocuğa surekli laf sokma derdinde

0|0
    0|0
  • Çocuklarını kıskandıkları için.

0|1
    0|0
  • benim ki melek gibi abi

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kişinin annesini severim Çünkü sevdiğimi doğurmuş

0|0
    0|0
  • 😕 ogullarının mutlulugunu istemiyorlar sanırım

0|1
    0|0
  • Bu yaşına getirdim oğlumu elin kızı geldi elimden aldı. Oğlumu benden soğutur diye düşünüyorlar

0|1
    0|0
  • Amin amin

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar kaynana sjjff

0|0
    0|0
  • Türk toplumundan kadınlar bile ataerkil çünkü.

0|0
    0|0
  • Hep severler cunku oyleler

0|0
    0|0
Yükleniyor...