Kapat

Bugün 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü 👰👸Kutlu Olsun.👏 Çocuk Gelinlere Ve Çocuk İstismarına HAYIR ÖYLE DEĞİL Mİ?

Bugün 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü 👰👸Kutlu Olsun.👏 Çocuk Gelinlere Ve Çocuk İstismarına HAYIR ÖYLE DEĞİL Mİ?

Güncellemeler:
Tüm Kızlarımıza Şanslı Bir Hayat Hayırlı Kısmet ve İyi İnsanlar Çıksın Karşısına Diyorum. Hadi Birazcık Yorummmm :) 👍

2|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Çocuk gelinden, çocuk fahişelere, kız çocuk sünnetinden, eğitim hakkının alınmasına, dayak ve şiddete kadar en kötü muameleler kız çocuklarına uygulandığı bir dönemde böyle güzel bir paylaşımdan dolayı seni tebrik ediyorum arkadaşım.

2012'den beri 11 Ekim tüm BM ülkelerinde ‘’Dünya Kız Çocukları Günü’’ olarak kutlanmaya başlanmıştır.

i.internethaber.com/.../...zzzzz_5438eda523bd0.jpg

1|1
    0|0
    • Senin paylaşımlarının yanında benimkinin lafı olmaz efem :) bir birey olarak görmezden gelmek olmaz kızım olmasada kızlarımızın kadınlarımızın çektiği sıkıntılar ortada bu ülkede çok zor çocukluğundan itibaren ölene kadar ağır yük le yaşamaya çalışıyorlar bizde erkek olarak daha medeni ve eşit davranmalı erkek evlatlarımıza iyi örnek olmalıyız herkes gülsün mutlu olsun diye 👍💐Saygılar Sevgiler Sibel 🌹

• EİG için teşekkür ederim 😊 😊 😊

• Rica ederim efendim👍 😊💐☺🌹😉

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadın olmak her ülkede ama en çok da az gelişmiş ülkelerde zor. Bunların çoğu da Müslüman olarak kendini adlandıran ülkeler ne yazık ki. Temenniden öteye geçmiyor bugün söylenenler.
    Bu arada konuyla ilgili Halid Hüseyni'nin Bin Muhteşem Güneş isimli kitabını öneriyorum.

0|1
    0|0
    • Haklısın bir kadın olarak çok daha iyi gözlemliyor ve yaşıyorsun ne diyelim Allah kızlarımıza şanslı bir hayat hayırlı kısmet ve iyi insanlar nasip etsin kitabi da alıcam teşekkür ederim 👍💐

• Kesinlikle okumalısın.

• Ah ah... Kız çocuğu olmak ne zor bu ülkede.

0|1
    0|0
    • Kızım olmasada görmezden gelemiyorum çok haklısın bu ülkede kadın olmak baştan sona zorr.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...