Tek dostumla küstük?

17 yıllık arkadaşımla küstük ama küsmekten daha öte bir şey.. Görünce yolunu değiştiriyor, çoğu yerden engellemiş falan. Nedenine gelirsek okuldaki yakın arkadaşımı kıskandığı için.. Ben evlerine bile gittim konuşmak için ama evde yoklardı. O gün " ben onu hayatımdan tamamen sildim " dediğini duydum. Bu şekilde abartmasından sonra onun için uğraşmak istemiyorum. Kardeşim derken şimdi bu kadar çabuk silebilmesine kızıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kaybetmeyi göze almışsa sevmiyor demektir zaten

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• yaş kaç acaba

0|0
    0|0
  • Cinsiyet?😂😂😂

0|0
    0|0
  • sizi barıştırayım

0|0
    0|0
    • 1ay

zor görünüyor

• 21gün

Yok teşekkür ederim :)

• 21gün

Umutsuz olma git sende konuş ciddiyim bende umutsuzca mesaj attım de9er veriyor benim kankim sizinkide değer veriyorsa emin olun oda engeli kaldırıp sizin mesaj atmanızı bekliyecektir uzun bir süre geçtiyse daha mutlu olur beni unutmamış der daha çok yunuşar

• Zamana bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nedenini pek abartılacak bir şey değil... Ben de küstüm uzun süreli dostumla, barışmadık da. Ama sizinki farklı. Bir kaç hafta bekle, sakin kafayla konuşun.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayatımdan sildim lafı üzerine bilmiyorum

• 1ay

siz neden barışamadınız

• 1ay

O barışmak istiyor ama ben kabul etmiyorum çünkü bana ve aileme hakaret etmişti. Zaten hep gitmesini istiyordum, sevmiyordum yani

• s. g de

0|0
    0|0
Yükleniyor...