Bir erkeğin karşısında ağlayan kadın güçsüz mü gözükür?

Güçsüz mü gözükmüş olur yoksa bu normail midir?

0|1
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadinin erkege karşı en güclü oldugu an agladigi andir. Erkege kafa tuttugunuz zaman daha ds sinirlenir. İyice işi yokuşa sürersiniz. Fakat aglayan kadina yüregi dayanabilecek bir erkek tanimiyorum. Aglayan kadini görünce mum gibi erimeyecek erkek tanimiyorum

1|0
    0|0
    • 1ay

Öyle mi diyorsun

• 1ay

kendisi bencil di kavga etmemiştik bile sorunlarım vardı konuşurken ağladım birşeyleri dalgaya vuruyordu hala zaten sürekli birşeyleri dalgaya vuruyordu eve gittiğinde özür dilerim affet bencil davrandım dedi ya totosunu kaldırdım ya da bencil biri sinirlenince diğor bencilim diye tek o değil ki eski sevgililerimin çoğu da öyleydi it gibi seven de vardı ağlayınca umursamadı neyse çok yazdım kısacası hepsi öyle değil ya da bana denk gelmiyor

• 1ay

@melıssctn sana denk gelmiyor

En İyi Kız Görüşü

• valla ben dun durduk yere agladım nişanlımın karsısında abzen gelgitler yasıyorum gergin oldugum nalar oluyo aglayınca rahatlıyorum. nişanlım da soruyor noldu nie aglıosun die adamın da sinirlerni bozdum ama elmde degil malesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ağlamak güçsüzlük anlamında değildir. Ağlamak, sevinçten üzüntüden merhametten duygusallıktan vs olan ve olağan hallerdir. Ancak karşınızdaki kişinin şiddeti karşısında haklı oluğunuz da ağlamak karşı koymamak güçsüzlük olarak telakki edilebilir (güçsüzlük değil sadece telakki edilebilir) saygılar

0|0
    0|0
  • Onu bilmemde ben uyuz oluyorum bu ağlayan kizlara. Her işlerini aglamayla hallediyorlar o göz yaşları kızların en büyük silahlarından 😃😃

0|0
    0|0
  • Çok kırıldığı durumlarda ağlamasına güçsüzlük demek, doğru olmaz.
    Ama en ufak şeyde ağlıyor ve bunu kullanıyorsa o zaman güçsüzdür.

Yine de ağlamayı alışkanlık haline getirmemekte fayda var.

0|0
    0|0
  • İnsan aglar normaldir.. ama her zaman olmaz.. ve bundan rating beklenmez!! Unutmayalimki kadin gozyasi silah ise erkeginki atom bonbasidir!

0|0
    0|0
  • kadının en büyük silahı gözyaşıdır ;)

0|1
    0|0
  • Hayır. Normaldir.

0|0
    0|0
  • erkek onu ağlatıp gidiyorsa güçsüz olan erkektir kadın değil

0|0
    0|0
  • Kariyin silahı degilmi aglamak 😂😂 dfdf

0|0
    0|0
  • Niye ağladığı önemli..

0|1
    0|0
  • Erkeklerin karakterlerine göre değişir benim karşımda olsa ne isterse yapıyorum dayanamıyorum bayanların ağlamasına

0|0
    0|0
  • tam aksine beni ne kadar sevdiğini gösteir

0|0
    0|0
  • Ben şu an birlikte olduğum sevgilimden bir kaç kez ayrılmak istemiştim bana karşı ufak tefek hatalari vardı karşım da çok ağladı dayanamayıp barıştım güçsüz demeyeyim de ne diyelim insan üzülüyor kıyamıyor :)

0|0
    0|0
  • Hayir. Aslinda evet. Aslinda hayir. Vok celiskili bir durum :D

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • degildir.

0|0
    0|0
  • Tatlı gozukur o tarz kadınları yerden kaldırma istegi uyaNdirir bana

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • bence kız aglarsa sevgiye muhtac görünür ve erkek gercekten erkekse o sevgiyi ona gosterir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...