Zonguldak KYK yurdundan 2 kızın kaçırılma haberinin doğruluk payı nedir? Orada okuyan var mı?

Zonguldak Nesibe Hatun KYK yurdunda 2 günde 2 kızın kaçırıldığı söyleniyor. Yurt müdürü ve güvenliğin olayları ört bas etmek istediği de konuşuluyor. Olayın özü şu;

Çevredeki erkeklerin kızları kaçırdığı söyleniyor. Bilgisi olan var mı?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• haberim var, hablerde izledim, kizlar ameleler çalışıyor gece bize ıslık çalıyorlar diyor, yapılan yanlış
    oraya ünlü futbolcular konaklamaya gelmeliydi, yurdun kapısında Ferrari lamborghini Audi v. b. araçlarla gelinip alınsaydı bu kadar haber olmazdı

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğrudur geçen senelerde ni yerde de yurttan kız kaçırmışlar dı kızlar çok dikaat li olun tek ve akşam gezmeyin bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Kaçırılmış olacağını sanmıyorum. Bence onlar kocaya kaçmışlardır.

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • çevredeki değil sevgilileri :D

0|0
    0|0
  • dağ başı mı burası. twittera yazacağınıza polise gidin. sosyal medya da her gördüğünüze de inanmayın.

0|1
    0|0
  • Rezillik.. Tüküreyim jandarmasınada polisinede güvenliğine de ne iş yapıyor bunlar burda her okulun önünde bir ekip aracı beklerken koca yurdun önüne bir araç koyamıyor mu bu devlet.

0|0
    0|0
  • Doğru mu bilmiyorum allahım kitabıma yemin olsun bu serefsizlerin şeyini ibret için kesip sallandiracaksin. b bunlar insan olamaz

0|0
    0|0
  • Yine birileri boş beleş işlerin peşindeler ama kim ne yapıyor bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Zonguldak ta her an herşey olabilir. Zaten kozlu zonguldak'tan çok farklı bir yer. Kesinlikle haber doğrudur. Oradaki bunu yapan şahıslar üniversite öğrencilerini başka şekilde düşünmüş olacak ki yüz alamayınca bu duruma kalkışmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Ne olmus boyle ne susturmasi ozaman yurt muduru hocalari yapiyodur bunu. baska aciklamasi yok

0|0
    0|0
  • yok artık daha neler

0|0
    0|0
  • Yaşanmaz burada doğruysa vay ya

0|0
    0|0
  • Bilgim yok allah belalarını versin

0|0
    0|0
  • Kendileri kaçmıştır

0|0
    0|1
  • nerde oluyor bu merkezde mi ilçedemi ben de zonguldakliyim ama askerdeyim

0|0
    0|0
  • Zonguldakta okuyorum var ôyle bir mevzu

0|0
    0|0
  • 21 yüzyılda olacak şey değil

0|0
    0|0
  • Yoktur öyle birsey

0|0
    0|0
  • onlar kocaya kaçmıştır

0|0
    0|1
  • ateş olmayan yerden duman çıkmaz ortaya çıkacaktır

0|0
    0|1
  • Kizlar azgin kendisi kacmistir, orasi hapishanemi, MÜDÜR ne yapsin..

0|1
    0|1
  • Yurdun karşısında oturuyorum niye biz böyle birşey duymadık?

0|2
    0|0
  • Tabiki öyle diyecekler vermeye gittiler iste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende haberlerde izledim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...