Sanki ne kadar calisirsam calisiyim az calisiyomusum gibi geliyor panik oluyorum?

Sanki ne kadar calisirsam calisiyim az calisiyomusum gibi geliyor panik oluyorum bu seferde?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi kendini panik etme. Yeterince çalışıyorsun bence. Konuştukta seninle biliyorsun bence gayet güzel şekilde çalışıyorsun :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya mesela dun eve geldigimde saat 6 tiydi yattigimda 00.00 yorulmustum baya 1 saat dinlendikten sonra matematigin ilk konusundaki t testi cozmeye calistim ondan sonra giometri sekillerini not ettim soru cozemedim cok fazla

• 1ay

Haftanın belli günleri konu tekrarı belli günleri tekrar ettiğin konuların testini çöz aynı güne sıkıştırma birde böyle dene bakalım yine içinde huzursuzluk olucakmı bak bir

• 1ay

Denemeyi dersane birazdaha konular ilerlesin oyle al dedi test kitaplarindan coz simdilik dedi

En İyi Kız Görüşü

• Calısıyorsun merak etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne is yapiyorsunki sen

0|0
    0|0
  • Rahat ol, çok çalışmak önemli değil

0|0
    0|0
    • 1ay

Duzenli ve cok mesela saat 3 de kalkmak yerine 7 de kalksam 2 saat adam gibi calissam bana yetermi

• 1ay

Bende işte çalışmak anladım. Eğer üniversite sınavına çalışıyorsan 3 te kalk, normal okul için 7 yeterli

• 1ay

Ya simdi soyle bir sey var normal dersane oldugu zamanlarda dersim 10.30 da basliyor ama carsamba cumartesi pazar gunu yok

• Bu da yeni psikoloji durumu sanırım.

0|0
    0|0
  • iskoliklik takintisi olabilir.

0|0
    0|0
  • çok değil planlı ve düzgün çalışmak önemlidir...

0|0
    0|0
  • Sen kafayı bozmuşsun böyle gşderse kazanamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...