Bugün Dünya Kız Çocukları Günü. Sizce ülkemizde ve dünyada kız çocuklarına yeterince değer veriliyor mu?

Eğer yeteri kadar değer verilmiyorsa bu durumu düzeltmek için neler yapabiliriz?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Çocuklara çocuk gözüyle bakanmı var. doğurup atıyorlar ya da başka niyetlerle doğuruyorlar çocukları. bazıları kendisini kurtarıyor. çocuklarımıza sahip çıkarak sevgi ve hoş görülü olarak yapabiliriz en iyisinı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkeyi bilmem fakat kızlar baş tacımızdır.

(Yavrularımız)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayir..

1|7
    0|0
  • Değer verilmez mi o kadar çok değer veriliyor ki erken yaşta evlendirilenlerden tut istediği dışı zorla kapanmak zorunda bırakılmaya aile içi duygusal fiziksel şiddete özgürlük mu ondan söz edemiyorum bile.

1|1
    0|0
  • cocuklari cok seviyorum kiz erkek farki yok fakat bu ulkede deger verilmiyor kendi akrabasinin cocugu olmuyor diye kendi evladini verip biz yine yapariz diyen kisiler gordum duydum acinasi bir hal ozellikle kiz cocuklarina cinsel istismar gozuyle yaklasiliyor benim cocuklugumda gece 3 e kadar cocuklar sokaktaydi smdi kimse cikarmiyor

1|1
    0|0
  • Bu görduğm 1000. Baslik bu konu hakkında ya-,-

0|1
    0|0
  • Tabikide verilmiyor

0|1
    0|0
  • Hiçbir cocuga gereken deger ve ozen verilmiyor bence kizlarin durumu cok daha kötü

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Tabiki verilmiyor ve bu çok üzücü😁

0|1
    0|0
  • İnsana değer veriliyor mu ki..

0|1
    0|0
  • Hayır verilmiyor

0|1
    0|0
  • Verilmiyor

0|1
    0|0
  • sıkk tımın kültürü sayesınde hayır

0|0
    0|0
  • Tabi canım değer fışkırıyor kız çocuklarına okadar değer verirler ki şu an şu dakika kimbilir kaç kız çocuğu tecavüze uğruyordur😡

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ülkemizde kızı erkeği hangi çocuğa değer veriliyor ki?

0|1
    0|0
  • Değer verilmiyor malesef. eğitim sisteminde yenilikler olmalı geri kafalılığı sonlandırcak ne varsa hepsi silinmek için uğraşılmalı.

0|1
    0|0
  • deveye sormuşlar boynun neden egri, nerem dogruki demiş, şimdi biz ülke olarak neremiz dogruki.

0|1
    0|0
  • Olum ne erkekler gunu var ne erkek xoxuklar gunu. Daha ne olsun bir suru gunleri var bide kalkmislar degerwisiz diyorlar. Manyak mi bunlar

0|0
    1|0
  • veriliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...