bir bakabilir misiniz?

ben babamı hiç tanımadan büyüdüm kendimi hep ezik hissettim. bugün sınıftan bir tane kız konuşurken duydum babası yokmuş ama kız çok havalı özgüveni tam kendinden emin ama ben bu yüzden kendimi hep ezik hissettim neden bu kız böyle değil acaba yetiştiği ortamdan dolayimi acaba

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Onunla alakası yok bende babamla görüşmüyorum yıllardır illaki eksikliğini hissediyordur ama bu durumda her zaman daha güçlü olman gerekmiyor gibi hissediyorsun ondandır belki

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kırbaç kimilerini güçlendirir , kimilerini yıldırır.
    Umarım anlamışsındır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de bundan bahsetmeye çalışıyorum. Sitede babasız büyüyen kızlar furyası var kaç gündür. Şimdiki karakterlerimizin babamızın olup olmamasıyla alakası yok. Yani baban olsaydı da sümsük olabilirdin.

0|0
    0|0
    • 1ay

dediğin doğru ebeveynlerden birisi olmadan büyümenin çok etkisi var

• 1ay

Kardesim mesela hergun ayna karsisina gecip heceleyerek konusmak konusma duzenini ve konusma yetenegini gercekten gelistiriyor. Mesela daha uzun cumleler kurmaya alisiyorsun bir sure sonra. Hareketlerde davranislarda tuhafligi engellemek icin de konusmana guvenmen etkili olucaktir. Bahsettigim yontemle konusman gitgide duzelecek zaten ve davranislarinada yansimiycak. Ses tonu onemli, bir konuya girmeden once ses tonunu cok iyi ayarladiginda konustukca daha uzun konusucaksin ve heyecan yapmadan sakin bir sekilde konustugundada konusman akici ilerliycek bu da ozguven sahibi olmani saglicak

• 1ay

hmmmm anladım

• Kendini neden ezik hissediyrsun? Annemin babası da o küçükken vefat etmiş bu eziklik değil, olabilicek bir durum.

0|0
    0|0
  • Eksikliğini hissettirmemişlerdir belki ama biraz da karakter meselesi

Baban hayatta değilse Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
    • 1ay

hayatta ama hiç tanimadim gormedim

• 1ay

Anladım.
      Benimde babam hayatta hatta yanımda ama sevgi gmstermeme ilgi göstermeme durumları da bende aybı etkiyi yaptı
      Bende çok eksikliğini hissederdim.
      Beni sevmesini isterdim
      Değer vermesini
      Düşüncelerime saygı duymasını beni anlamasını isterdim.

Öyle değil ama bu yüzden kendimi çok değersiz ve gereksiz bir şahıs olarak hissederdim ama artık takmamaya çalışıyorum Allah beni sevsin bunu hissedeyim bende Rabbimi seveyim ona güzel kulluk edebileyim. Gerisi boş zaten.
      Allah ın sevgisini hissetmek mükemmel bir duygu. Belki de eksikliğimiz bu. Biz başkalarında arıyoruz

• Belki o yokluğu ailesi hissettirmemiştir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yetiştiği ortamdan ya da ailesinin davranışı nedeni ile öyledir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...