Nefret ediyorum bu site de kafa acan sorularimdan da. Hadi len yine sorayim?

Dunya da kuresel ekonominin darbogaza girmesi ortadogunun ve enerji koridorunun yeniden yapilandirilmasi gozonune alininca a. yrica Amerikanin bir ilimli bir Sahin Kanadi temsil eden Baskanlik secimi sirasinin bu sefer aralarin da zirdeli Manyaklarin basini cektigi Neo Conlarin destekledigi Sahin kanati temsil eden Hillarynin kuvvetle muhtemel baskanliga gelmesi sonucu. Yine Cinin yuksek sayi da isgucunun urettigi son derece kalitesiz curuk ama maaliyeti ucuz ve cok sayida olan tuketim ve sanayi mallarinin Amerikaya satilmasi sonucu Cinin bu mallar karsiligi Altin istemesi oysa Amerikanin dolar karsiligi Cine devlet tahvili itelemesi. Amerikanin onumuz de ki 5 yil icin de kendi ekonomisini sekteye ugratmayi goze alarak bu 2 trilyon dolari geckin bu tahvilleri degersiz kagit parcasina cevirmesi sonucu Cin ekonomisini iflasa surukleme planlari. İngiltere ve Amerikanin Avrupa birligini dagitma ve Avrupanin en guclu ekonomisi Almanlari iflasa surukleme operasyonlari. Yani onumuz de ki 10 yil ile 20 yil icin de bir Global savasin patlak vermesi kacinilmaz gibi goruluyor. Hillary Clintonun baskan secilir secilmez Nukleer programlari ve iclerin de kitalar arasi balistik fuzelerin rampalarinin da oldugu askeri ustleri denetlegecegi ve olasi bir savasa hazir mi diye kontrol edecegini deklare etmesi bu savasta Nukleer bombalarin da kullanilacak olmasina apacik bir kanit. Elbert Einsteinin dedigi gibi 3. Dunya savasini bilemiyorum ama 4. Dunya savasinin Taslarla ve Sopalarla yapilacagina eminim. Sizce Global capta insanligin sonuna mi yasklastik. Eyyyy ks Sayfasi?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlığın sonuna daha var diye düşünüyorum yaklaşmadık bence

Soru sondadır mutlaka diyerek sonuna bakmak..

0|0
    0|0
    • 2ay

Global capta demisim ama. Ahhh siz yeni nesil detaylari hemencecik gozden kaciriyorsunuz.

• 2ay

doğru söylüyorsun ben sana hak veriyorum zaten

En İyi Erkek Görüşü

• Sınav kağıdı dolu gözüksün diye ne kadar bilgi varsa karıştırıp, harmanlamışsın. Üstüne çarpı çektim sıfır verdim, finalde düzeltirsin artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Dayı emeğine sağlık güzel soru olmuş.

0|0
    0|0
  • Sebepsizce baştan hepsini okudum 😑🔫

0|0
    0|0
  • sonumuz pok gibi olacak. birileri sifona basacak hooop biz pok çukuruna!

0|0
    0|0
Yükleniyor...