Küfrettim diye annem beni suçluyor?

Paten yapıyoruz bir sürü kişi var kız erkek saat 7 8 civarı bir grup var içmişler kuzenimle beni rahatsız ettiler sonra işte biri taktı bana patenle yanımızdan gecmeler bide cok iyi değilim orta suruyom oda iyi sürüyo bizi dusurmeye calısıyo surekli pesimde suruyo kaçtıkca filan sonra bu yanımdan gecti benim yüzüme döndü bakıyo bana bende a. ına korum dedim 😄 kesecek gibide baktım 5 dk sonra geldi benden özür diledi bir dahada satasmadı surekli bakıyodum ama kesecek gibi en son küfrü yeyince insan oldu 😄 anneme anlattı kuzenim annem bana kızıyo ayıpmıs bilmem ne adam beni taciz etmis ne ayıbı? leş gibide kokuyodu hayvan gözünün biride mosmordu nursuz bir şeydi köpek

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• İyi yapmışsın, hatta az bile

1|0
    0|0
    • 1ay

demi o pateni kafaya gecircektimm tekerşn izi cıkacaktı ama dokunmadı dokunsa onuda yapardım 😄

• 1ay

İyi olurmuş yapsaydın

• 1ay

salon karısırdı aslında sarhostu ya gücü bile yoktur dokunsan 😄

En İyi Kız Görüşü

• Küfür özelliklede o küfür bir kadında durabilecek en itici şeylerden maalesef ki toplumumuzda bu tür insanlar fazlasıyla var tek yapıacak şey patentlerini de alıp eve gitmek

0|0
    0|0
    • 1ay

Her ortamdamı kacıcaz en barizi dershanede matematik hocam özel derste taciz etti ordan da kaçalım sonra parkta dede taciz etti ordanda kaçalım toplu tasımada orta yaslı adam taciz etti ordam da kaçalım ee napcaz egitimden bile kaçcaz mı? en iyisi dövecen küfretcdn erkek gini davranacan oöyle öyle adam etcen

• 1ay

Aynen eskiden ben utanırdım sucu kendimde bulurdum

• 1ay

Öyle maalesef

Erkekler Ne Diyor 12

• helal olsun sana be

1|0
    0|0
    • 1ay

Valla annem böyle deyince kötü olduydum bencede haketti yani o anda öyle grldi aklıma onu yaptım hep kaçtım tacize ugrasyınca bu sefer tepki gösterdim özür diledi

• 1ay

ayy canım sevdiğim 😄 krndimi myle prenses gibi hissederim böyle sanki korumaylageziyo gibi

• 1ay

ne mutlu sana o zaman; )

• Helal olsun koca yürekli kız

1|0
    0|0
    • 1ay

Hahaha eyw abi ama saldırsa bir seyde yapamazdım herhalde en fazla pateni kafaya yerdi 😄

• 1ay

Olsun kardesim en iyisini yapmışsın yani bir kız olarak elinden başka ne gelirdi biraz diş göstermek gibi olmuş 😂 ama kuzenin de baya ispiyoncu imiş bide ona söv 😂

• 1ay

Yo ben baaını anlattım sonunu getirdi 😄 zaten amacım korkmuyoruz diye güclü göstermekti dışım korkunc biraz benim simam sert katil gibi duruyom 😄 aman bide nolacak zatem bir gün ölecepiz 😄

• tamam

1|0
    0|0
  • simdi bunu anlattn noldu :Dd kufure tovbemi ettin :Dd

0|0
    0|0
  • aynen doğru yapmışsın bencede susarak asil olmak bana göre değil. Küfür ederim ben...

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben hep sustum kaçtım hiçbir sey olmadı hep kapandı dershanede de hocam taciz etti onada verecdktim dersini hayalarına tekme atacaktım ama gittim dershanrye smyledim hocamız evlendi artık yapmaz gibi dalgabile gectiler bunda tepki göaterdim özür dilediler

• 1ay

:D :D :D rica ederim çekirge

• 1ay

hahaha

• Kizlarin kendini korumasi lazim. İyi yapmissin

0|0
    0|0
  • İnsan olmadıgını belli etmişsin ne diyelim

0|0
    0|0
  • izmirli bir ergenle karşı karşıyayız.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır ankaralıyım ayrıca bu zamana kadar özel ders aldıgım hocafan bile tacize ugrayıp sustum ve hep onlar haklı cıktı ya da konu direk kapandı bu sefer tepkimi gösterdim ve özür diledi haksızlığı belirtildi yani onun sus sus bir halt olmuyo dahada kötüye gidiyo

• kufretme kizcagizim sende.. ayip degil mi

0|0
    0|0
    • 1ay

Ayıp değil bana yakısmadı ama o amda o aklıma geldi bide korksun istedim bu yüreği nerden buluyo diye 😄

• 1ay

yazdigin seyi okumadigimi simdi anladim.. neyse hayirli be gulum

• ayio hic yakisirmi kizim sana kufur etnek 😃😃😃😂😉

0|0
    0|0
  • çocukkkcağız çokkk tırsmıştırr kesersın dıye

0|0
    0|0
  • Kes sesini. Yelloz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Iyi yapmisin valla az bile demisin bu anneleri anlamiyorum hic

0|0
    0|0
    • 1ay

he manyak baska küfür etseydin diyo küfrümü begenmemiş neyle koyacan dese napcan dedi bnde koydururuz derdim dedim 😄😄😄

• 1ay

Bende sevmem genelde sinirdn olur ya da alısanlk oluo

• 1ay

o kötü bak dikkat et cok ciddi bir ortamda cıkıverir 😄😄

Yükleniyor...