Hiç yaptığınız bir şeyden ötürü Allah'ın huzuruna çıkmaya utandınız mı?

cinsel yorulmar yapmayın arkadaşlar aslında günahınızı söylemeyin sadece üstü kapalı yazın. Sizin günahınız bir başkasının günahıyla kıyaslanınca kimse vicdan azabı çekmiyor sonra. teşekkürler

0|1
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır..
    Olamaz da zaten..
    Saçma olur..
    Böyle düşünen Rabbini tanımıyor demektir..
    O insanın gizlisini de saklısını da bildiği halde ne diye huzura çıkmasın..

Rahman ve Rahim ismi bu yüzden var..

Günahlarına Rahmet edecek Rahmandan başka kimin haddine?
    Seni affedecek Rahimden başka hangi kapı vardır?

Anne evladını döver de gene gider eteğine yapışır..
    İşte biz o yaramaz çocuklarız..
    Elbette Rahman ve Rahim olan Allah'ın Rahmet eteğine yapışacağız..

Şirk harici tüm günahlar için..

#Vesselam

0|1
    0|0
    • 1ay

ağzına sağlık kardeşim çünkü o en büyük vesvesedir. Şeytan diretir seni huzurundan kaçmaya

• 1ay

Mevzu Allah'ın azameti ve rahmetinden ümit kesme mevzuuysa, dediğinizde haklısınız sonuna kadar. Ama mevzu, yaratılmışların en şereflisi olarak O'na C. C. layık davranabilme mevzuuysa, utanmalıdır kişi. Boyun bükmelidir, pişmanlık duymalıdır bence. Yoksa Allah'ın C. C. affının, merhametinin zaten sınırı yok, azabının da olmadığı gibi..

• 1ay

Eig için teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Hangi birini sayım ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yüz kızartacak hiç bir suç işlemedim amelim ak, imanım pak şekilde çıkacağım yaradanın huzuruna.

1|0
    0|0
  • Ben Allahı bulduktan sonra önceki hayatımın her salisesinin ziyanda olduğunu gördüm...

1|0
    0|0
  • Oldum, çok pişman oldum hem de ağladım

1|0
    0|0
  • Namaza 2 kez basladim ikisindede 3 4 ay kildim biraktim..

1|0
    0|0
    • 1ay

muhtemelen imanınla alakalı değil çevren ile alakalı bir durum yine de Allah en iyi bilendir dilerim daim olur bir gün

• Evet, elimde olsa hayatımın birkaç yılını yok ederim.. :/

1|1
    0|0
  • Hayır utanmam. Yine olsa yine yaparım ben buyum çünkü

0|0
    1|0
  • Üstü kapalıda yazılmazki günahım çok onu biliyorum sadece

1|0
    0|0
  • Onun merhameti olmasa kim utanmadan çıkabilir ki..

1|0
    0|0
  • Yaptim ama bir sorsun niye yaptim 😂😂

1|0
    0|0
  • hayatı yaşamadıktan sonra, ne anlamı kaldı? allah bizi çarpar kafasıyla eğer devam edersek bizi şuraya bir köşeye ağaç diye diksinler daha mantıklı olur. herşeyden uzak öyle sap gibi dikilir kalırız.

0|0
    1|0
    • 1ay

Bakış açısına göre değişir o iş. Biz müminlere görede sen boşsun. Ve ahiretin pekte parlak değil. Konu ALLAH çarpar değil ALLAH ın huzuruna ben geldim rabbim bütün sevgimle benden razı ol diyebilmektir.

• 1ay

herkese göre herkes boş ona bakarsan xd dolu varda ben göremdim :D

• 1ay

Ben mümin kardeşlerime ve dünyaya bakınca hatta gökada yani gezegen spiraline bakınca Allahı görebiliyorum şükürler olsun

• Hayır utanmadım niye utanayım? Bana utanç verici olabilecek herşey ona çok basit gelir bence.

0|0
    0|0
  • Utanmadim cunku oyle birseye inanmiyorum.

0|0
    1|0
  • O bana bu hayatı verirken utanmadı da ben mi utancam severim verdiği hayatı da sorduğu hesabı da

0|0
    1|0
  • ben daha cikmadan utaniyorum.. cok zaman aklima gelir..

0|0
    0|0
  • İsyan etmekten yoruldum.
    O kadar çok eşekligim var.
    Elle tutulur bir yanım yok
    Lâkin hangi günah "O'nun merhametinden daha büyük olabilir ki" ifadesine sığınıyorum işte.
    Ağlattın beni 😢😢😢😢

2|0
    0|0
    • 1ay

şüphesiz ki pişamanlık insanı şeytandan ayıran en büyük özelliktir. Gayb Allahındır

• 1ay

adalet kavramı da vardır. Ama bizim basit beşeri adalet kavramımız gibi değildir. Onun her yaptığı şeyin arkasında hikmet haklılık vardır. Hamd şükür Allahadır

• 1ay

Çıkamıyorum artık içinden
      Her şey üstüme geliyor 😢😢😢

0|0
    0|0
  • utandım tabi birinden duymuşdum diyoduki kimseyi ALLAHDAN çok sevme yoksa onu sendn alırmış denedim ama o olmazsa olmaz dedim yapamadım her geçen gün birazdaha sevdim birazdaha herşeyi unutup onu sevdim ALLAH babamda aldı utandım ya da utanıyımmı ya da gidince soruyummı niye diyimmi ona niye sevdirdin bu kadar niye niye felan filan işte ALLAH utandırmasın yaparsak utanılcak bişey o değilmi yaradan döner özür dileriz gerisi takdir.

0|0
    0|0
    • 1ay

o söylediğin şey uyduruk laf. Allah kuranda kimi severseniz onu alırım demez kardeşim. Biz sizi canlarınızla evlatlarınızla ve mallarınızla sınarız der o kadar

• 1ay

h. z musa ve hızır aleyisselam kıssası var kuranı kerimde oku kardeşim aydınlanacaksın.

• 1ay

anlıyorum baya baya aydınlanma ihtiyacım var zaten tek eksik bu teşekkür ederim sen yinede çokta şey yapma ya öyle bir esti geçti işte gizli üye ya hani arada not tutar gibi oluyo böyle bişeyler yakalayınca algılamana yardımcı olabiliyomuyum KARDEŞİM

• evettttt :(

1|0
    0|0
  • ergenlik döneminde oldu bir şeyler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet

1|0
    0|0
Yükleniyor...