Sizce kadın çalışmalı mı?

cevabınıza gerekçeler sunarsanız memnun olurum

0|1
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• Asgari ucren 1300 tl kirada yasaniyor ise kira parasi en az 500 desen kaldi 800 tl 40 tl su faturasi 80 tl elektrik kaldi 680 150 tl pazar alışverişi 530 iki cocuk var ise gunluk 10 tl cep harcligi 10 x 2 =20 x cumartesi ve pazari cikarsak ayda 25 gun yapar x 20 desek 500 tl geriye kaldi -30 tl yani icerdeyiz bunun exralari vardir her ay birbirinin aynisi olmaz en artili eksili 400 tl desek oldumu eksi 430 bence bayanlarda çalışmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Evet çalışmalı. Çalışmayanla evlenmem. Hayat müşterek. Günümüzde kızlar okuyor.. okumayan çalışmayabilir

0|0
    0|0
  • eşimin kendine eziyet etmesini istemiyorum. evde çalışşsın otursun. dışarda çalışan kadınlardan ev hanımlığı beklemeyin. erken yıpranır ve bıkarlar. boşanmaların bir sebebi de budur. herkesin görevi var. benim görevim eve ekmek getirmekse eşimin görevi ekmeği bölmektir. bir ekmek daha getirmek değildir. rızkı veren Allahtır nihayetinde..

0|0
    0|0
  • Buna benim karar vermem yanlış. Kendisi istiyorsa çalışabilir sıkıntı yok, istemiyorsa çalışmayada bilir yine sıkıntı yok. Nasıl kendini daha rahat hissedecekse öyle yapar ben eşime bırakırım bu tercihi. Ben çalışmasa da kendisine bakarım. Beni sevsin geri kalan herşey teferruat başka hiçbir şeyin önemi yok benim için

0|0
    0|0
  • Günümüz koşullarında tek maaşla ev geçindirmek çok zor. Bence çalışmalı. Ailenin hem yaşam standartlarını yükseltme hem iyi bir gelecek sağlama adına.

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir.
    Nerede çalıştığına bağlı...

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • isterse çalışsın

0|0
    0|0
  • kesinlikle calismali

0|0
    0|0
  • bence evet

0|0
    0|0
  • eğer istiyorsa tabi ki çalışmalı,

0|0
    0|0
  • Güzel bir hayat sürmek istiyorsa çalışmalı :D Tek kişinin maaşı ile şu günlerde ev geçindirmek zor. (Tabi zengin değil ise)

0|0
    0|0
  • Kendi fikrine bağlı

0|0
    0|0
  • Yemekleri kim yapacak

0|0
    0|0
  • bence calisma mali evinin hanımı olmalı. sadece eşi için suslenmeli bu dünya geçici dünya para bir yere kadar

0|0
    0|0
  • Paşa gönlü bilir. İster çalışır ister koca parasi yerr :p

0|0
    0|0
  • Kendisi bilir onu

0|0
    0|0
  • Erkek çalışıyo da kadın calismicak mi, kadının neyi eksik?

0|0
    0|0
  • isterse calisabilir..

0|0
    0|0
  • paşa gönlü bilir isterse çalışır

0|0
    0|0
  • Bence istemiyorsa calismamali kendisine bagli

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Çalışmak istiyorsa çalışsın sıkıntı yok !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kadın olmak aciz olmak değil İnsana insan değeri vermeyen kadın-erkek diye ayıran geri kafalı cahil sınıf kadın çalışamaz der Çünkü onların gözünde kadın insan değildir Kadın sadece erkeğin cinsel organı için Zevki için vardır Kadın hiç bir şeyi hak etmez. Bu yüzden sadece çocuk bakar ev temizler kocasına seks köleliği yapar. Eğer bunları kapar ediyorsan hemcinsim O zaman sen ölmek dahil her şeyi hak edersin Çünkü kocandır döver gerekirse öldürür dışarı çıkartmaz çalışmanı istemez. İnsana insan olduğu için değer verin cinsiyetine göre değer vermeyin Hiç bir insana dünyaya gelirken hangi cinsten olmayı tercih edersin denmedi Kadın da erkek te bu dünya eşit şartlardadır. Kadının tek farkı daha fiziksel anlamada biraz daha dayanıksız olmasıdır Onun dışında fark yok. O yüzden kadın güç gerektiren durumlar hariç erkeğin yaptığı her şeyi ama her şeyi yapar Yeter ki istesin ve beyinsiz ve cahil insanlardan kurtulmuş olsun

1|0
    0|0
    • 1ay

Adam gibi adamları harcıyorsunuzbsonra etrafta adam yok diye yakınıyorsunuz.

• 1ay

Sen de soruya dikkat et ''kadın çalışmalı?'' Sorunun kendisi cinsiyetçi bir soruyken benim cinsiyetçi cevap vermem kadar doğal bir durum yok.

• 1ay

Soru "kadın çalışmalı mı?" buna erkeklerin karar vereceğini nereden çıkardın? Bilinç altı işte hep. Neyse fazla uzattım bende hem anlama hem anlatma sorunu var sen bana bakma. Son sözüm dünyayı sevgi kurtaracaktı ama sövgü kapladı.

• Evet. Çünkü bu dünyada kimseye güven olmaz babana annene aniden kaybedebilirsin onları sonra evleneceğin adam bakalım sana iyi bakacak mı? kadın cinayetleri ortada malum yani bir ömür onu mu cekeceksin ya da dünyanın türlü türlü hali var ayrıca hayatını istediğin gibi yaşama durumuda var ben mesela okuyup çalışıp hayvanlara yardım yapıcam çyle ufak tefek ihtiyac sahiplerine filan ama söyle bir durum var 😄 ne yalan söyleyim evleneceğim kişi çok zengin olursa kendiside iyi olursa calısmam oturur cocuklarımın egitim hayatı için didinirim

0|0
    0|0
  • Evet tabi ki çalışmLı

0|0
    0|0
  • Ahh atanabilse çalışacak kadın :( çalışmalı daa

1|0
    0|0
  • Tabiki de çalışmalı aylık 1milyom gelirin olsa bile evde boş oturmak kadar kötü birşey yok maddi durumun iyi ise kendine bir iş kurarsın olur biter

0|0
    0|0
  • Çalışmalı boşlukta olmak çok kötü bir uğraşı olmalı en azından

0|0
    0|0
  • tabikii

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • Çalışma imkanı varsa çalışsın hayat müşterektir eşin durumu iyi olsa bile bu benim düşüncemdir

0|0
    0|0
  • Çalışmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...