Sinirden ağladım? Şaka gibi?

En yakın arkadaşım, kardeşim dediğim erkek bir arkadaşım vardı aşırı yakınız ama arkadaşız sadece. Bugün konuşurken bir şey anlatacağım ama emin olamıyorum falan dedi. Benden mi çekiniyosun anlat tabii dedim, hala inanamıyorum ya. Bir kadını taciz etmiş resmen. Bi' de yok taciz değil diyo. Pislik ya nefret ettim 1 günde. 8 yıldır arkadaşız gerçekten şoktayım. Keşke anlatmasaydım diyo bir de haspam iyi ki anlattın da gerçek yüzünü gördük. 8 yıldır sabahtan akşama kadar beraber olduğum herife bak. O kadar sinirliyim ki ne yapacağım ya? Bu utançla nasıl yaşayacaksın iğrençsin dedim, ne desen haklısın dedi. Ama kabul etmesi bu gerçeği değiştirmez iğreniyorum

Güncellemeler:
1ay Çok kötüyüm gerçekten dalga geçmeyin. Sevdiğim bir insandı hiç beklemezdim ondan
1ay Lan sadece kadınlara sorsaydım keşke bu erkekleri dövecem

0|1
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Uzak dur! Birçok kızı gerçek yüzünü bilmediği en yakın arkadaşım diye takıldığı kişilerden kurtardım. Onlarda aynı tepkiyi verdi böyle biri olduğunu bilmiyordum diye. Kesinlikle uzak dur kendin için en iyisi. Zaten bir daha o arkadaşlık eskisi gibi asla olamaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Tabii ki uzaklaştım da biz onunla bir ara aynı evde kalmıştık bir şey yapmış olabilir. Düşündükçe sinirleniyorum.

• 1ay

Aynen öyle.

• 1ay

Teşekkür ederim vaktini ayırıp soruma cevap verdiğin için

En İyi Kız Görüşü

• yerinde olsam konuşmayı keserdim, nefret ediyorum tacizci pisliklerden, kardeşim bile bunu yapsa silerim çok net

0|0
    0|0
    • 1ay

Tabii ki kestim ss aldım yazdıklarını eğer ortak arkadaşımla konusu açılırsa göstericem herkes gerçek yüzünü görsün

• 1ay

babamın laykları benim facemi dondurmadan önceki layklarımdan fazla
      kırıcı </3
      :D

• 1ay

Hahahahah aynen 😄

Erkekler Ne Diyor 12

• Yakın arkadaş ne ya? Çok seviyorsan evleneceksin.

0|0
    1|0
  • iyi güzelde bunu bir kız arkadaşına söylemesi bence daha saçma erkek olsan anlarımda acaba seni mi yokladı :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Boş bulundu.

• 1ay

Neyse zaten söylemen gerekeni söylemişsin bidaha boş bulunmaz saçma sapan şeyleri :D

• bunlarin ikiside birbirinden salak

0|0
    0|0
  • nasıl taciz etmiş

0|0
    0|0
    • 1ay

Fiziksel. Kadın korkmuş ses çıkarmamış.

• 1ay

bunu bile anlatması anormal zaten yaptığı davranışta anormal araya mesafe koy bence

• 1ay

Engelledim zaten

• Hey Allam ya :D

0|0
    0|0
  • Sırf taciz etti diyemi ilişkiye girdi diyemi tacizden kastı ne tecavüz falanmı :))

0|0
    0|0
    • 1ay

TACİZ hafif bişey mi

• 1ay

işte harflere basıp yazıcan anlatacan

• 1ay

Fiziksel tacizde bulunmuş, rahatsızlık hissetmiş ki bana anlattı yanlış olduğunu biliyor sözde ama hala taciz degil diyo bir temiz dovsem keskr

• Napmış ki?

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya taciz etmiş işte. Nesini anlatayım

• 1ay

Takip etsem mesaj atar mısın ya burada herkes görüyor. Bi' kaç şey daha var

• 1ay

Tamam olur

• Hayırlısı.

0|0
    0|0
  • ya yüreğimi şişirdin sana ne oluyor sanki kendine taciz edilmiş gibi

0|0
    0|0
    • 1ay

La ne aptalsınız bu adam yıllardır hayatımda tacizci diyorum

• 1ay

Anlatamazsın çünkü beynin yerine mercimek var

• 1ay

len slk sen mi karar veriyorsun tanımadan! senin gibi binlerce kişiyi eleyip dereceye girmişim! bana kezban triplerini mi yutturacaksın hadi başka yöne doğru atar yap hadi hadiii!

• Kadın kim? Bunu öğren ne yapacağına o zaman en mantıklı şekilde karar verirsin

0|0
    0|0
  • Allah daha beterınden korumuş iyiki sana söylemiş

0|0
    0|0
  • haspam ne la hep kızlar bunu kullanıyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Sinirliyim valla küfür etsem yeridir. Ama yeri değil

• 1ay

Bedduam tutar bittin sen oğlum. Siz kimsiniz lan bu ne cürret

• 1ay

Duanla Yaşamadım ki Bedduanla öleyim ameleeeee lan gece gece gülmekten yarıldım :D :D :D
      @Topukk

Kızlar Ne Diyor 10

• Soru nerde

0|0
    0|0
  • artik konusma onunla, uzak dur!

0|0
    0|0
  • Uzak dur kesinlikle

0|0
    0|0
  • Ağır sapık çıkmış senin arkadaş desene. .

0|0
    0|0
    • 1ay

Bi' de taciz degil diyo. Ss aldim konusmalari ondan korkan onun gibi olsun.

• Erkekler ne kadar gereksiz yorum yapmış, hafife alan arkadaşların anasını bacılarını fişfiklerlesinler de bir de o zaman yorum yapsinlar

0|0
    0|0
    • 1ay

Valla dinginler ya, sanki beni mi taciz etmişmiş, ha ben ha başkası

• ne yapmis ki

0|0
    0|0
  • nasıl tacız etmıs

0|0
    0|0
  • Belki kendinden soguturmak istedi uzak dur diye

0|0