Kaç kişi allaha inanıyoo?

Kaçınız llaha inanıyo sayım yapalım hadi?

Güncellemeler:
1ay Sizcee
1ay şu an benle birlikte 6 kişi inanmıyor 13 kişi inanıyor yalnız erkeklerin yarısı inanmıyor geçenkindede 15 erkek inanmıyordu

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

• Elhamdülillah inanmayanlara gelince tokmağı kafaya vurunca melek o vakit anlar daa iş işten gider. geri dönüş yok evladim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin inancı ve imanı kendisinedir inanan inanır inanmayan inanmaz bende inanıyorum tabiki belki kulluk görevlerimi yerine getiremiyorum ama bütün kainatın ve bu düzenin bir yaratıcısı var hiç bir şey kendiliğinden oluşmuyor imanın şartlarında yazan herşeye inancım vardır tabi 32 farzda yazılı olanlarada...

0|1
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim yorumun için

• 1ay

rica ederim aslında çok şeyler var söylenecek bu konuda ama burası yeri değil çünkü bazıları kaldıramaz söylenenleri gücüne gider nedeni ise nefsine ağır gelmesidir.

Kızlar Ne Diyor 15

• İnanıyorum.

0|1
    0|0
  • Kaçınız ınanmıyor dıye sayıp yapsaydın ınanan çok çunku bende inanıyorum

0|1
    0|0
  • inanıyorum çok şükür

0|1
    0|0
    • 1ay

Erkeklerin çoğunun inanmaması nasıl bir durum

• 1ay

açıkçası bunu cinsiyet ayrımı yaparak hiç düşünmedim, farklı dinlere inancı olan bir sürü arkadaşım var ateist ve deist olanların çoğu özentilikten maalesef 😒 diğer kesim ise aklında şüphe olan kişiler, sorularının cevaplarını herhangi bir dinde bulamayanlar inançsız olmayı tercih ediyor

• iman ediyorum

0|1
    0|0
  • ben ateistim

0|1
    0|0
  • Ben de inanıyorum da şu inanmıyorum diyenlerin samimiyetine inanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Allah a inanıyorım Illaha değil

0|1
    0|0
  • Ben inaniyorum allahim nolursun bir ara bana yardim et

0|1
    0|0
  • Elhamdülillah Müslamanız

0|1
    0|0
  • İnanıyorum

0|1
    0|0
  • İnanıyorum tabiki

0|0
    0|0
  • İnanıyorum 👍✋

0|0
    0|0
  • İnanıyorm

0|0
    0|0
  • Tövbe Estağfurullah

0|1
    0|0
  • tabiki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Elhamdülillah ツ <3

1|1
    0|0
  • Elhamdülillah :)

0|1
    0|0
  • Benn

0|1
    0|0
  • Ulan güzel kardeşim oglu güzel kardeşim once sen Allah (cc) nin adini dogru yaz sonra sor sorunu bu arada senin inanmadigin belli bari saygizlik yapma

0|1
    0|0
    • 1ay

Gaavat yaziyorum guzel kardesim cikiyo

• 1ay

Yapıcam ama geçende böyle bir soru sormuştum 9 erkek inanmıyorum dedi 3 erkek inanıyorum demişti hesaplayınca 14 erkek inanmıyor 7 erkek inanıyor erkeklerin inanmama nedeni ne sence

• 1ay

Islam dinini arastirmadiklari icin ben cogu dier dinleri arastirdim dierinde sacma mantiksiz seyler var acimasizliklar var birde genc nufus teknoleji cagina kaptirdi kendini bu telefonlar onlara sihir gibi geliyor onlara akillarini celiyor

• İnanmıyorum ayagı yapmak mantıklı geliyor size niye islediniz günahlardan vicdan yapmamak için başları belaya girince ilk Allah diyenler ateistler

0|1
    0|0
  • Elhamdülillah

0|1
    0|0
  • Inanmyorum

0|1
    0|0
  • O bana inanmıyor ben niye ona inanayım

0|1
    0|0
  • Inanmıyorum