Kiyamet akşam ezanindan sonra kopacaksa, Burada aksamken, saat farkindan dolayi sabah olan ulkeler ne olacak?

Soru altinda kimseyle tartismiycam. Dini sorgulayamayan yobazlar yazmazlarsa sevinirim. Cevabi bulamadim diye soruyorum.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ozaman güneş batıdan doğacak ya belki de farklı zaman dilimleri diye birşey kalmaz bütün dünyada aynı olabilir. Kıyamet sonuçta Allah tarafından olacak birşey olduğu için bunun pek bir önemi olduğunu sanmıyorum sonuçta ol diyor oluyor yani herşeye kadir yinede en iyisini Allah bilir 😉

0|0
    0|0
    • 1ay

Gunes batidan dogunca neden saat farki kalmasin sacmalama. Bir de goz kirpmis ne kadar itici

• 1ay

Yani doğaüstü bir durum diyorum zaman farkı falan aranmaz o zaman Allah ne derse o olur herşeye gücü yetiyor sonuçta yinede biz tam olarak herşeyi bilemeyiz. Güneşin batıdan doğmasını dünyada zamanın eşitlenmesi açısından değil de doğaüstü bir durum olduğunu belirtmek için yazmıştım. Bilimsel herşey zaman dilimi, meridyenler falan geçersiz olacak. Ayette vardı aslında sanırım kıyamet suresinde mealine bak eğer istersen. Orada kıyametin nasil kopacağı falan var. Uzun değil zaten rahatlıkla okuyabilirsin. Soru sormuşsun belki yardımcı olabilirim diye yorum yapmıştım.

• 1ay

Bak soruna yönelik bir link buldum burada tam da sorduğun soruya cevap veriyorlar. Bir paragrafta cevaplıyorlar oku bulursun:

www.ilimrehberi.net/.../...m-vakti-mi-kopacak.html

Umarım yardımcı olur.

• bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...