Sigaranın Faydası Nedir?

Arkadaşlarım bu sigaranın faydası nedir, faydası varsa sigaraya başlamayı düşünüyorum, neredeyse hiç kullanmadım bu maddeye çok kızıyorum, dolaylı yönden sizlere de kızmak gerekiyor, bu kadar maddeci olunur mu? Ülkemizin üniversitelerinde öğrencilerin %85' sigara içiyor, bu oranı ülkede de görebilirsiniz, amma baktığınızda inançlarına laf ettirmezler sigara içerek yaparlar bunu :), maddeci (kendine zarar veren) insanın inançlarına saygı duyulur mu, bırakın inancına kendisine saygı duyulur mu? Benim ülkemde kendine zarar veren insanlara saygı duyuluyor, bunu neden yapıyorsunuz (saygı duymayı değil);kendinize neden zarar veriyorsunuz?

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• baslama sakın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Artistliktir cüzdanın üzerine araba anahtarını onun üstüne sigara paketini onun üstüne çakmağı koyarsın. Hava olur ( Havasını yerim gereksiz bişey :D )

0|1
    0|0
    • 2ay

Sende bu sigarayi bunun için kullanıyorsundur?

• 2ay

Bende buna kızıyorum, bari sigarayla diğer insanları rahatsız etmeyim, çabuk ve erken çözümleri kullanın :)

• 2ay

Aslında yorumunuz çok alakalı, bizim gençlerimiz ve insanlarımızın suça meyilli olduklarının göstergesidir bu, sigarayı içen adam şu imajı vermeye çalışır derki:'Bende her yol var, sevmeye de gelirim, sövmeye de' bu çok dikkat çekilmesi gereken noktalardan bir parça, bu insanları acil olarak incelemeye almak lazım, üzerlerinde araştırmalarımı sürdürmekteyim.

Kızlar Ne Diyor 7

• her şeye faydası varr

0|0
    0|1
  • Faydası yok.

0|1
    0|0
  • Bir faydası yok ya stresi alıyor falan hikaye

0|1
    0|0
  • Dertten içiyoruz keyfinden içen insan azdır

0|0
    0|0
  • Sinirleri yatistiriyor, uykuyu aciyor, sigara icen kisilerin yanina daha kolay gidip kaynasabilirsin. Bir de kahvenin yanina cok yakisiyor. Soguk havalarda cok zevkli oluyor.

0|0
    0|0
  • sigaranın faydası bir tane bile yok

0|1
    0|0
  • Sigaranın faydası erken ölümdür sanırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Faydasız

0|1
    0|0
  • Sifir fayda

0|1
    0|0
  • yoktur

0|1
    0|0
  • faydası yokki ya

0|1
    0|0
  • Yavaş yavaş öldürür , sinek gelmez

0|1
    0|0
  • Sigara yasaklanmali tamamen

0|1
    0|0
  • erken öldürür cebe düşmandır içen öğrencilerin bir çoğu gösteriş için başlar

0|0
    0|0
  • Zehrini akıtırsın işte kimseye anlatıp da dökemediklerini..

0|1
    0|0
  • sigara içenin aklı yoktur.

0|0
    0|0
  • Keyf olsun diye icerdim alistim merete sakin baslama

0|0
    0|0
  • Bırkılmıyor.

0|0
    0|0
  • tek faydası bulunmuş dikkali çalışmayı odaklıyor