Arkadaş grubunuzla toplanınca evli ve sap olanlar arasında ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz?

-Mesela geçen gün yemeğe davetliydik. Bir arkadaşın manitası yok uzun zamandır. Masa da yer ayarlanınca sandalyesinde isim vardır. Evet evet evli bir çift arkadaşımıza yemeğe gittik 9 sandalye vardı ve birinde isim vardı. Arkadaşta sinirlendi kalktı gitti zaten. Gibi gibi sorunlar yaşayan bir tek biz değiliz heralde

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Onu bunu bırakın da ben AÇIM

0|1
    0|0
    • 1ay

Lan asdasfas bir doyuramadık seni hee. Gel annem sarma dolma bişeyler sarmış yine. Sabahta gözleme gibi bişey geldi komşudan. Bende çi köfte aldım. Tatlı yok ama tadelle bitter aldım 3 tane. Ayron mı kola mı içersin içecek kalmamış almaya gitcem şimdik :D

• 1ay

ffahdhasgf gelirken kimliğinide getir o zaman :D

• 1ay

😂😂

• Bu sitede hiç 17 18 yaşında insan yok mu ya bir kendi yaşıtımda sohbet edecek insan bulamadım

0|1
    0|0
    • 1ay

Anam biz bir tane olgun bulamıyoruz sen yaşıtım yok diyorsun :D bakma yaşların 26 24 30 olduğuna onların çoğu 18 lik. Hem benim ruhum çocuk daha senden de genç bir kere

Erkekler Ne Diyor 1

• Aşağılamak için çağırmış olsalar, o sapı. :)

0|1
    0|0
    • 1ay

He ya ulan 15 senelik arkadaşın. Adam gibi ömer sen buraya otursana la desen adam sesini çıkarmaz. Pzvenk benim kız arkadaşımın yanında bende tek oturacak değilim ya bunu zaten biliyoruz oraya yazı koyup adamı incitmek nedir arkadaş :D

• 1ay

Hayvanlık etmişler işte.

Yükleniyor...