Arkadaşlar kapıda içeri girmek istiyor bu arkadaş içeri alayımmı almayayımmı. Güvenilir mi (Fotoğrafını cektim ) ?

Sigara paketini yemeye çalışıyordu.1 AÇ bitir salam aldım. Kapıya kadar beni takip etti.
İçeri alıp almamak size kalmış :D
Öyle bir baktı ki giderken yaralı yaralı :D
Arkadaşlar kapıda içeri girmek istiyor bu arkadaş içeri alayımmı almayayımmı.Güvenilir mi (Fotoğrafını cektim ) ?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oyy güzel melek :) Biyandan seviyorum biyandan görmeye tahammül edemiyorum. Elimin yetemeyeceği hayvanları görünce içim vicdan azabıyla doluyor. Gözlerine bakamıyorum. Normalde millet ayy ne seker ne sevimli diyip sevip geçer benim aklımı ise uzun süreler mesgul ediyor

0|1
    0|0
    • Ya eğer insanın içinde birazcık vicdan varsa. Karnının aç oldugunuda anlar susuz kaldığınıda. Elimden geldigince sokak hayvanlarına yazın su kışın yiyeceklerini elimden geldiğince sağlarım. Bunlara hoşt diye tekme atanlarda var. Onlar konuşuyor. Sadece siz duymuyorsunuz.

• Bende bu şekilde dusunup kendimi rahatlatmaya calisiyorum cunku kendimide yirtsam biliyorumki gücüm butun dunyadaki hayvanlari korumaya yetmez. Sanada o köpüş adına teşekkür ederim. Elimizden geldigince ugrasalim.

• Haklisin. Rica ve tesekkur ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• pek şekermiş ev hayvanat bahçesi gibi olmasa bende alıcam sokaktakileri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Al tabiki

0|1
    0|0
  • Ben efkarlandım hayvana bakarken ya

0|0
    0|0
  • Ay kıyamam ben ya al tabi hiçbir şey yapmaz 😍😍

0|0
    0|0
    • Kedileri falan aldığım olduda. Tek kalmıyoruz. Sıkıntı çıkartıyorlar. Köpek bu hava soğk olsa alcaktım. Kapalı kalınca bağırmaya başlıyor :D
      Bu havada üşümez. Karnımı doymadı acaba diye düşündüm

• Aç bitir yerine kasaba gidip artıkları isteseydin daha iyiydi.
    Ama yine yaptığına da şükür.

0|0
    0|0
  • Al tabii masum

0|0
    0|0
  • oy al bence nasıl bakıyo

0|0
    0|0
  • Bencee al

0|0
    0|0
  • Evet guvenilir yasik ya kuzucu disardami biraktin bu sogukta

0|0
    0|0
  • Yaa çoook tatlı al tabi knk onu içeriye yazıktır günahtır ayıptır😞😞😞

0|0
    0|0
    • Tek biz değiliz kanka yoksa alıcaktım hala aşşada beni bekliyor. Havada pek soğuk değil. Alırsam havlamaya başlar :D Karnnı pek doymadı glaiba :D

• Alma bence

0|0
    0|0
  • Alma ama disarda ona yemek ver su ver ama evin icinde kopek olmasi olmaz

0|0
    0|0
  • köpeklerden korkan biriyim ama bence içeri al ama ertesi gün aşılarını felan yaptır da kuduz olma..

0|0
    0|0
  • Yaaa minnoşumm💜🌸 sev çokçok

0|0
    0|0
  • Al bence ya yazikkk çok tatli

0|0
    0|0
    • Aldim havlamaya basladi. Ac doymadi yine doyurdum cikti bu sefer :)

• İyi kalpli insanlar iyiki var. Hayvanlarin da yardıma ihtiyacı oluyor bazı zamanlarda

• Ya cok guzel ama bu

0|0
    0|0
    • Öyle birde yakndan gör. bir karnını doyurduk 2 sokak peşimden geldi Merdivenlere kadar cıktı :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Alll

0|1
    0|0
  • Al ve sev 😄

0|1
    0|0
  • aslında varya bunları toplayıp sokak köpeklerini çine satıcaz deli para :D

0|0
    0|0
    • Kıyabilirmisn gerçekten? :D

• valla biz her sene hintlilerin taptıklarıyla ortalığı kan gölüne çeviyoruz o zaman kıyıyoz bu adamlarda kedi köpek yiyo hacı sadece seceresi olanları vermicez kangal akbaş malaklı mersin çatal burunu geri kalan melezleri itele gitsin kıymak ne kelime

Yükleniyor...