Arkadaşlar kapıda içeri girmek istiyor bu arkadaş içeri alayımmı almayayımmı. Güvenilir mi (Fotoğrafını cektim ) ?

Sigara paketini yemeye çalışıyordu.1 AÇ bitir salam aldım. Kapıya kadar beni takip etti.
İçeri alıp almamak size kalmış :D
Öyle bir baktı ki giderken yaralı yaralı :D
Arkadaşlar kapıda içeri girmek istiyor bu arkadaş içeri alayımmı almayayımmı.Güvenilir mi (Fotoğrafını cektim ) ?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oyy güzel melek :) Biyandan seviyorum biyandan görmeye tahammül edemiyorum. Elimin yetemeyeceği hayvanları görünce içim vicdan azabıyla doluyor. Gözlerine bakamıyorum. Normalde millet ayy ne seker ne sevimli diyip sevip geçer benim aklımı ise uzun süreler mesgul ediyor

0|1
    0|0
    • Ya eğer insanın içinde birazcık vicdan varsa. Karnının aç oldugunuda anlar susuz kaldığınıda. Elimden geldigince sokak hayvanlarına yazın su kışın yiyeceklerini elimden geldiğince sağlarım. Bunlara hoşt diye tekme atanlarda var. Onlar konuşuyor. Sadece siz duymuyorsunuz.

• Bende bu şekilde dusunup kendimi rahatlatmaya calisiyorum cunku kendimide yirtsam biliyorumki gücüm butun dunyadaki hayvanlari korumaya yetmez. Sanada o köpüş adına teşekkür ederim. Elimizden geldigince ugrasalim.

• Haklisin. Rica ve tesekkur ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• pek şekermiş ev hayvanat bahçesi gibi olmasa bende alıcam sokaktakileri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...