Birazcık Uzun Ama Her Yararlı Cevaba Artı 1 Lütfen Yardım Edin?

Biliyorum dünyada daha önemli sorunlar var ama ben bu sorunumu çözmek istiyorum artık. İlkokul ve ortaokulda çok dışa dönük biri değildim ve hiç yakın arkadaşım olmadı. Lise 1 deyken çok yakın bir arkadaşım oldu ama gerçek arkadaşla çok yakın arkadaş arasında fark var. Ve benim hiç gerçek arkadaşım olmadı.1.5 yıldır okulda yakın bir arkadaşım var. Ama her derdimi herşeyimi anlatmam ve onun benden daha yakın olduğu bir arkadaşı var. Nedense arkadaş olduğum insanların hep daha yakın bir arkadaşı oluyor ve eninde sonunda ben üzülüyorum. Okulda tenefüslerde beraber takılırdık sıralarımız yan yana hatta onun için hiç sevmediğim sınıfımı değiştirebilecekken değiştirmedim. Bu yıl sürekli o arkadaşıyla. Derste iyiydik aynı eskisi gibiydik. Ama zil çaldığı an resmen yardırıyor ve ben buna çok sinir olmaya başladım. Arada bir bende geliyorum ama yaptıkları şey çok saçma kızın sevgilisi var arkadaşım onların yanında duruyor ne yani bide ben mi gideyim? Çok saçma. Siz sevgilsiniz arkadaşımı bırakın da bari benimle takılsın. Ama yok kız gitmezse kızıyor gelmedin diye. Ben sesimi bile çıkarmıyorum her arada beni yalnız bırakmasına rağmen. Birkaç kere bu tenefüs benimle gel dedim birinde direk arkadaşına gitti. Diğer seferde derste söyledim tamam dedi sonra arkadaşı çağırdı direk onun yanına gitti. Ve bugün bana gelip ya şöyle şöyle oldu rezil oldum niye gelmiyorsun benimle beni kaldırırdın falan diyor. Yüzsüzlüğe bakar mısınız? Artık gerçek bir arkadaş istiyorum ve onun bana yaptığı gibi yalnız kalınca mecburiyetten konuşuyormuş gibi hissettirmek istiyorum. Beni çok yalnız hissettiriyor. Ve işine gelince kanka oluyoruz. Lütfen kurslara katıl vs demeyin. Okuldan olsun istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bosver bence ya yanliz kalmak cok daha iyi konusmaya calistiklarini izledikce uzaklasirsin zaten

1|0
    0|0
    • 1ay

Uzaklaştım ve ainir olmaya başladım ama sürekli yalnız da olunmuyor ki 1000 kişilik okulda. Bir de ders başlayınca kanka diyip gelmesi yok mu iki tane çakıcan ağzına

• 1ay

Gerçek bir arkadaşım olsun çok isterim. Sağol :)

• 1ay

rica ederim :)

• artı 1 ne

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...