Soruma cevap bulamıyorum?

Arkadaşlar, site malum. Sorulan sorular malum. Yok efendim erkek arkadaşım mememi sıktı sizce amacı ne olabilir. Yok sizce bana yeşil mi daha çok yakışıyor yoksa bk sarısı mı? Hadi bakalım bu sitede kaç kişi saksoo seviyor? vs vs. Keşke benim de derdim bunlardan ibaret olsa ki değil.
Arkadaşlar, yaşım azımsanmayacak kadar oldu. Dikili bir ağacım dahi yok. İlk iş deneyimim psikolojimin de hayatımın da içine etti. Girdiğim her işte sorun yaşıyorum. Bu güne kadar para pul ev araba gibi şeylere sahip olamadım. Olamadığım için bir yuva kuramadım. Desem ki parayı vurup hayatımı düzene sokmak için ne yapmalıyım! Gelecek cevapları da tahmin edebiliyorum. İddia oyna deseniz benim oynadığım takım sahaya yıldırım düşer diri diri yanar. O denli şansızım.
Hırsızlık yap, uyuşturucu sat deseniz, Allahtan korkarım yapamam. Uzun lafın kısasııııııı bu abiniz veya kardeşiniz doğru yoldan ayrılmadan adam gibi etkili ve kesin bir şekilde nasıl para kazanıp ölmeden bir yuva sahibi olacak? Ha bu arada sakın çok çalış kpss ye gir cevabıyla gelmeyin zaten yapıyoruz torpilli pijlerden sıra gelmiyor.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...