Yalnızlıktan kafayı yiyeceğim, ne yapayım?

Evet pek sosyal biri olamadım ama yalnızlıktan ver karşı cinsin yokluğundan artık kafayı yemek üzereyim resmen. Bazı uğraşlarım var ama hiçbirinden kalıcı bir arkadaşlık, arkadaş grubu vs. edinemiyorum. Sorun bende mi onlarda mı anlamadım.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Dışarı çık bence

0|0
    0|0
    • 2ay

Dışarı çıkıyorum da hep tekim, zaten bir işim ve uğraşlarım da var ama insanlar beni pek kabul edemiyor. Sevgiil konusunda da ciddi sıkıntılarım var, bir tane sevgilim oldu o zamanlar da çok istiyordum olması oradan sonra da olmadı.

En İyi Erkek Görüşü

• rutin bir hayata sahip olduğundan çevrendeki seni saran o balonun dışına çıkmak istemiyor olman yeni insanlarla tanışmana engel oluyor olabilir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok öyle değil bir yere davet edildiğimde kesinlikle giderim, tek başıma gidip yeni yerler keşfederim, yeni hobiler denerim ancak hiçbiri kalıcı ilişkiler kurmama yardımcı olmadı.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hımm zor durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Asosyalliğin yan etkileri bro

0|0
    0|0
  • arkadasim yalniz degilsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Bunu bilmek güzel de çözümü ne acaba?

• 2ay

Dışarı gezip dolaşıyorum da bir yere kadar iş yerinde de arkadaşım yok. Hepsi evli, sevgilisi var ve zaten gruplar halinde takılıyorlar.

• 2ay

avm falan git yemek yerken tek basina oturan bir kizn yanina otur izin iste sohbeti falan ac

Yükleniyor...