Kafayı yiyeceğim akıl verin bana?

İki ay önce Sevgilimle (kız) ayrı eve çıkabilmek için aileme yalan söyledim. Ailem çok güzel bir işte çalıştığımı zannediyor. Hemen iş bulurum sanmıştım ama bulamadım bir türlü. Kız arkadaşımı çok seviyorum ama aileme yalan söylemek istemiyorum. Sevgilim beni anlamıyor eğer aileme dönersem kendine zarar vereceğini bensiz bir gün bile yapamayacağını söylüyor. Eşcinsel olmam da ayrı bir dert düşünmekten kafayı yedim ne yapacağım bilmiyorum.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• aşkına sahip çık ikiniz beraber çalışırsınız problem olmaz, bize anlattığın gibi sevgilinlede konuş ortak bir nokta bulabilirsiniz. eğer dediklerin doğruysa o kızla tanışana kadar o eve çıkana kadar çok büyük zorluklar yaşamışsınızdır heba etme bunları ( eşcinsel değilim kimse salak salak yorum yapmasın sadece onları anlamaya çalışıyorum çünkü eşcinsellik seçebileceğin bit şey değildir. )

1|0
    0|0
    • 1ay

Benim için çok fedakarlık yaptı onu öyle bırakıp gidemem ama ailem öğrenirse daha da kötü olur. Yorumun için teşekkür ederim

• 1ay

Bahane değil. Ben hemen iş bulurum diye düşünmüştüm

• 1ay

demek ki neymiş herşey istediğin gibi gitmezmiş hayatta o zaman da sabır, sorumluluk ve verdiğin sözler aklına gelecek öyle pes edip kaçmayacaksın

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilemedim 🤔

0|0
    0|0
  • İş bulamıyorsun ee nasıl geçiniyorsun

0|0
    0|0
  • Manyak ya bende birsey oldu sandım

0|0
    0|0
  • goruntulu sohbet isine girin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sıkıntı kurtulman zor

0|0
    0|0
  • Eşcinselmisin nereye gidiyor bu insanlığın sonu

0|0
    0|0
  • ayrıl. zaten günah. anneden babandan daha değerli olamaz dimi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Annemden babamdan görmediğim sevgiyi ondan gördüm ama

• 1ay

allah kolaylık versin ama böylede huzurlumusun ki?

• 1ay

Değilim ama diğer türlü daha da huzursuz olacağım. Çünkü eminim ondan ayrıldığım an canına kıyacak

• arkadasının yanında huzurlu degılsen, aılenın yanına donmelısın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kendine zarar verirse bu suçlulukla yaşayamam

• 1ay

onunla guzelce konus aılenle aran bozulursa dhaa mutsuz olacagını onuda mutszu edecegını soyle. gecıcı bı sure bı seylerı yoluna sokup gelecegım de.

• 1ay

Konuşmaya çalıştım ama ağladı yapma bunu bize dedi

• Gerçekten kafayı yemişsin knka...

0|0
    0|0
Yükleniyor...