Yüksek lisans nasıl yapılıyor? zor mu?

lisans eğitimi gibi kitaplardan çalışıp vs sınava mı giriliyor nasıl oluyor hiç bilmiyorum aydınlatır mısınız

Güncellemeler:
1ay düzgün bir soru sordum erkekler saçma cevaplar yazmayın insan gibi davranın hayvan gibi değil

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Lisans eğitiminde gördüklerini daha detaylı görüyorsun ve bir nevi uzmanlaşıyorsun diyelim. Üstün körü değil yani. Aynı şekilde kitaplara çalışabilirsin, hocan anlatabilir yine, daha çok uygulama ve araştırma şeklinde olur. Yine her dönem derslerin var, hocalar yazılıda yapabilir, uygulamalıda yapabilir sınavlarını.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla çok zor. Bir kere 40 bin fit yükseklikte eğitim veriyorlar. Yüksek lisans için bu yükseklik şart. Sonra paraşütle atlama eğitimi var akıllara zarar. Sınavları havada çözdürüyorlar. Bir de helikopterden helikoptere atlattırıp havada silahının şarjörünü değiştirtiyorlar. Böyle bir helikopterin penceresinden atlıyorsun ayakların öbür helikoptere değmeden o şarjör değişmiş olacak. yoksa dürbünlü tüfekle havada indiriyorlar.

0|0
    3|0
    • 1ay

insanlara hakaret etmeyi sevmiyorum ama burda gerçekten ciddi bir soru sordum. Şu an üniversite sınavına hazırlanıyorum ve bölümüm için yüksek lisans çok önemli. Nerdese olmadan olmuyor gibi bir şey. Bilgi almak istedim ama sizin gibiler böylesine iğrenç bir yaklaşımda bulunabiliyor.
      Komik olduğunuzu mu sanıyorsunuz amaç şebeklik yapmak mı?
      kaç yaşındasınız 12 var mı?
      utanmadan birde gelip yorum yazıyorsunuz
      ama tebrik etmeliyim herkes bu kadar düşemez :)
      bu ülke sizin gibiler yüzünden ilerlemiyor ama biz varız neyseki :)

• hic ugrasmadım anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Ben kazandım ama vazgeçtim
    Ales, YDS, ortalama isiyor..

0|0
    0|0
  • tuğladan yapılıyor bayağa zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...