Leblebi ile kilo nasıl verilir?

Fazla kilolarınızdan kurtulmak için leblebi diyeti deneyebilirsiniz...
Leblebi ile kilo nasıl verilir?

Kilo vermek için başvurduğunuz diyetler her zaman işe yaramıyor. İşe yaramadığı gibi verdiğiniz kiloları çok kısa sürede almanıza sebep olabiliyor. Sağlıklı ve başarılı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacak leblebi diyetini sizler için öneriyoruz.

Ara öğünlerde tüketilen, çikolata, bisküvi, cips gibi yiyecekler kilo almanıza neden olmaktadır. Bu tarz yiyecekler hem sağlığınıza zarar verecektir hem de daha fazla kilo almanıza neden olacaktır. Abur cubur tüketimine son vermek ve zayıflamak istiyorsanız leblebi diyetini tavsiye ediyoruz...

Ara öğün saatlerinde 1 avuç sarı leblebi ya da beyaz leblebi yiyerek açlığınızı bastırabilirsiniz. Normal ana öğünlerde de çok fazla doyarak sofradan kalkmaya çalışacaksınız.

Yemekten bir kaç saat sonra acıktığınızı hissederseniz o zaman leblebi diyetine başlayabilirsiniz. Leblebinin üzerine 1 bardak oda sıcaklığında su içerseniz bu sayede tokluk hissini daha da fazla anlayabilirsiniz.

Leblebinin zayıflamaya faydaları arasında;

Mide suyunu emerek mide rahatsızlıklarına karşı leblebi çok iyi gelmektedir. Midede tokluk hissi verir. Bu sayede yeme isteğiniz azalacak ve zayıflamanıza yardımcı olacak. Kolay kilo vermek için leblebi bilinen en iyi kuruyemiş çeşitidir.
Leblebiyi yediğinizde mideniz onu eritebilmek için yoğun bir kalori harcamaktadır. Bu sayede vücut daha fazla kalori yakarak kilo vermeyi kolaylaştıracaktır.

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Önce okudum, sonra lütfen bana bunun reklam amaçlı olmadığını söyle diyecektim ki, diğer yorumlardan gördüm :) Dükkanın mı var hocam, Çoruma gelince uğramak isterim gerçekten. Ben çöplük tarafını biliyorum, odun ateşinde kavuranlar vardı orda.

0|1
    0|0
Yükleniyor...