Kapat

Arkadaşlar bir derdim var bakar mısınız cok mutsuzum :( ?

Arkadaşlar bir derdim var bakar mısınız cok mutsuzum :( Çarşamba günü sanalda bir kaç arkadaşla tanıştım işte onlarla tanışıcaz bir yerde oturucaz falan normalde pek arkadaşım yok cekingenimde neyse ama kendimi begenmiyorum hiç özgüvenim pek yok yüzüm de böyle tüyler siyah noktalar falan var sivilce bir iki tanede siyah noktalar vs temiz durmuyor tüylerde olunca neyse işte çarşam günü acaba tipimden dolayı beni dışlarlar mı bu ne be falan derler mi canım cok sıkılıyor beni ben oldugum için istemezler mi yoksa tipimi cok takarlar mı cok üzülüyorum bu halime :(

Güncellemeler:
klş.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• istersen bir kuaföre git en azında tüy muhabbetinden kurtulmuş olursun. Diğer kısımlara gelince de bu kadar dert etme iki fondeten sür hazırsın zaten. Birçok kapatma tekniği var internetten araştır biraz. Birde siyah noktalar için maskeler vs. var al ve kullan ama düzenli olarak kullanmalısın. O gün giyimine de dikkat edersen hazırsın demektir. Bu kadar umutsuz olma.

0|1
    0|0
    • bir pantlon bir gömlek giyerim yakışıyorlar ama işte dediğin olayı kısa sürede halledemem galba cunku tüyleri gne cımbızla alırım ben falan ya keşke fotoğraf atıp anlatabilsem ama fotograftada bilirsin cok belli etmiyor

• makyaj konusunda tecrübesiz misin?

• eveet hiç yapmadım öyle

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• temizlen o zmn

0|1
    0|0
  • Böyle düşünme siyah noktalar ve sivilceler yüzünden dışlanır mı insan? Bunlar senin kurguların. Bunlar senin pis olduğunu göstermez. Güzel giyin saçını güzel yap ağzın kokmasın yeter. Böyle düşündüğünü de onlara belli etme. Bir de eğer siyah noktaların ve sivilcelerin varsa tedavi yolları var kremleri var. Kullan. Tüylerede çözüm üretirler kısa zamanda olmasada. Hatta siyah noktalardan hemen kurtulabilirsin eczaneden bant al. Siyah nokta bandı anında kurtulmuş olursun. Yanlış anlama bunu seni arkadaslarin beğensin diye demiyorum sadece özgüvenin yerine gelsin diye. Sivilce kremi olup fondoten gibi duran krem var o çok yararlı onu kullanabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Eklemek isterimki tüyleri cımbızla alma. Daha sert ve daha siyah çıkar sarartıcı kullan.

• ya yüzümde daha cok sorun vucudumla ilgili degil sorunum sarartıcı yüzü mahvetmesin? keşke fotograf atabilsem

• Onlar içinde maske var ama hemen olmaz düzenli uygulaman lazım hatta yazayım
      2 yemek kaşığı leblebi tozu1 yemek kaşığı süt kreması2 çay kaşığı süt1 çay kaşığı zerdeçal

• üzülme niye dislasinlar ki sonucta siyah nokta sivilce pis olmak demek degil. Temiz giyindigin güzel koktugun ve saclarin yagli olmadigi sürece dislayacaklarini sanmiyorum

0|1
    0|0
    • ya işte tüy biraz fazla var bende aşırı uzun degillerde siyah işte yüzümde cımbızla alıyorum ama işte siyah noktalarda olunca bir türlü cok temiz durmuyor yüzüm bu da beni üzüyor

• ne yap biliyomusun sakallarini kesmeden ya da o tüyleri kesmeden önce biraz kahve telvesini veya sekeri zeytinyagiyla karistir yüzüne masaj yaparak uygula siyah noktalar gidecektir ve peeling sayesinde sivilce olmayacaktir

• ciddi misin ya cok teşekkürlerrrr

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...