İnsanların yalan söylediklerini anladığınızda görmezden mi geliyorsunuz yoksa nasıl bir yol izliyorsunuz?

Yalan çok tatlı gelir insana bir kere söylerse devamlı söyler diye düşünüyorum. Ayrıca yalanin küçüğü büyüğü olmaz yalan yalandır. Ya sizce?

0|1
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan söyleyen insanların muhatap olmuyorum. Bunu fark ettiğim zaman ona olan tüm sevgim ve saygım direkt azalıyor. Yalan, insanların gerçekleri bilme haklarını engeller. Ben neden bana karşı ya da başkalarına karşı sürekli yalan söyleyen birisiyle ilişkime devam edeyim ki? Böyle karaktersiz bir insanla işim olmaz. Dürüst insanlar her zaman daha iyidir. Sürekli yalan söyleyen insanların ne yapacağı hiçbir zaman belli olmaz. Yüzüne gülüp arkandan işler çevirirler. Ama bunları yaparken sanki seni seviyormuş gibi his uyandırırlar. Sende olayların farkına varamazsın. O da hem ikiyüzlülük yapar hem de kendi mutluluğunu ön plana çıkarır. Senin de bütün bu olanlardan ruhun duymaz. Bir gün anlarsın ama geç olur Dolayısıyla bu tarz insanlarla hiç muhatap olmamak gerekir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Söyledikleri yalan başkalarına zarar veriyorsa görmezden gelmem. Peygamber efendimiz s. a. v. in dediği gibi; haksızlığa göz yuman dilsiz seytandir..

1|0
    0|0
  • Onu artık hiçbir konuda ciddiye almıyorum, benim için alay edilecek kişiler arasına giriyor moralim bozuk olduğunda aşağılamak için rafın bir bölümünde beklemeye alıyorum

1|0
    0|0
  • önemsediğim biriyse direk söylerim ki düzeltsin kendisini. aynı şeyi ben de karşımdakinden beklerim. insanız hata yaparız yanılırız yalan söylememiz gerekebilir. ama önemsemediğim biriyse pek umursamam

1|0
    0|0
  • gercekten gormezden gelirim anlattigi herseye inanircasina gulerek saatlerce dinliyebilirim yalan soyledigini anladigimi anlamasi icinde yalanlarinin icindeki ayrintilari kullanirim :)

1|0
    0|0
  • Bazen görmezden geliyorum. Niye geç geldin diye soruyorum trafik vardı diyor halbuki uyumuş kalmış durağı kaçırmış. Gözlerinden belli oluyor. Elden birşey gelmiyor. İnanmasam da inanıyorum gibi yapıyor veya cevap veriyorum.

0|0
    0|0
  • Yalanin buyugu kucugu olmaz gerci ama bana zarari dokunmucak yalanlarsa misal karsidaki atip tutuyosa guler gecerim ama onun disinda ucu bana ve sevdiklerime dokunan yalanlarsa hesabini sorarim illaki :)

0|0
    0|0
  • Yalan değil de bana karşı biri yanlış yaparsa bunların içinde yalandan var konuşurum ederim ama o benim için sıradan bir kişidir kafamda silerim

0|0
    0|0
  • Yalanını bildiğim insan ile mesafeli olurum ve sır vermem.

0|0
    0|0
  • Bir insanı 5 dk konuştursanız yalanlarını açık edersiniz.

0|0
    0|0
  • Yalan soylemesinin nedenine bağlı, ama haybeye kıcıklığına yaptıysa bir daha yaklaşamaz

0|0
    0|0
  • Yalan unutulduğu için başka zaman o yalanı hatırlamyorum devamlı yalan söyleyenle isim olmaz

0|0
    0|0
  • Yalanını söyletene kadar deşerim olayı sonra kendileri çözülüyor zaten 😇

0|0
    0|0
  • Yol veriyorum.

0|0
    0|0
  • görmezden geliyorum

0|0
    0|0
  • Herkes illaki söylemiştir bir yalan.

0|0
    0|0
  • Takmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• anladığımı belli etmem salaga yatarım sonra onu cok fena bir şekilde yakalarm neye uğradığını sasırırsın

1|0
    0|0
  • Görmezden

0|0
    0|0
  • gülmeye başlarım ve ortamı terk etmesini söylerim

0|0
    0|0
  • Yalan söyleyenin gerizekalılığına bakar gülerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...