TÜRKİYENİN EN MEDENİ BÖLGESİ NERESİ?

Yaşadığınız yer olarak ve siyaset olarak bakmayın olaya.. sizce normal anlamda türkiye burası dediğiniz güzellik, insanlık, medeniyet, sosyallik, kültür, eğlence anlamında geniş kapsamlı hangi bölge türkiyeyi daha çok temsil ediyor ve bu konuda diger yerlerden daha ağır basıyor

0|0
7|19

En İyi Kız Görüşü

• Ege bence genele kaçıyor İzmir medeni, Çanakkale de iyi. Bölgeler olarak bakarsak Ege ve Trakya derim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef öyle bir yer yok. Sokakları Suriyeli, pakistanlı, afganistanlı vs ülkelerden göçen insanlarla dolu olan bir yerden bahsederken medeniyetten bahsetmek imkansızdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 18

• Akdeniz bölgesi diyemem çünkü bunu bozan şehirler var. Ben şehir olarak bakıcam, tabikide Hatay, gerçekten medeniyetler şehri. Hoşgörünün en çok olduğu yer bana göre ve sosyal kültürel tarafı en göze çarpan özelliğidir keza.

0|0
    0|0
  • Ege sahil kesimi iç kesimleri dahil etmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • artvin

0|0
    0|0
  • İzmir geliyor

0|0
    0|0
  • Trabzon Erzurum Konya

0|0
    0|0
    • 1ay

3 unude gıttım geneldemıyorum ama ts ınsanları cok sallamacı erzurum ınsanı soguk konyada cok itici

• oyle bir yer yok

0|0
    0|0
  • Ben İzmirliyim. İzmiri ilk sıraya yazarım. Çünkü toplum baskısı ve yobazlık gibi kavramlarla pek karşılaşmıyorum burada. Medeni insanların olduğu bir şehir.

0|0
    0|0
  • Ege ve Trakya

0|0
    0|0
  • Şimdi çoğu kişi İzmir demiş ama nedense başka sorularda aynı oranda İzmir kötülenir. İnsanlar genel olarak iki yüzlü 😉

0|0
    0|0
    • 1ay

bende aydındanım ama genel olarak bakarsan evet izmirdir.. evet açık saçık ınsan cok belkı bu muhafazakar bölge ınsanlarına bakış açısı olarak açık olunca medenımı olunuo dedırtır ama şuda bır gercek yanı özgurluk sehrı İzmir .. kimse kimseye karışmaz herkes ıstedıgını yapabılır.. bu demek olmuyorkı millet dinine düşkün değil.. sadece toplum baskısı olmuo herkes secme ve secılmede özgur

• doğu anadolu

0|0
    0|0
  • Ege bölgesi

0|0
    0|0
  • Bende karadeniz tarafı :)

0|0
    0|0
  • Ege tabiki de

0|0
    0|0