Kendini kimsesiz hissetmek?

Annen, baban, abin, kardeşlerin varken, yinede kimsesiz olmak kadar berbat bir şey var mı?

Güncellemeler:
2ay kimsesizlikten kastım, yetim olmak desem...

0|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Allah var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• var. onların gerçekten olmaması

1|0
    0|0
  • Sen de kendini ogle mi hissediyorsun?

1|0
    0|0
    • 2ay

Aslında yetim olmak anlamında söylemiştim...

• 2ay

Basin sag olsun. Oyle arkadaslarim olmustu. Aslinda ne kadar yakin arkadaslaein olsa da o bosluk orada durugor cunku kolay kolay oraya birini koyamiyorsun. Ama buna ragmen hayatysn her turlu zevki de alsbiliyorsun bak. Sende de oyle mi?

• 2ay

hayır, hayattalar... Ben karakter anlamında söylemiştim...

• Evlilik yaradilisimizda var

1|0
    0|0
  • sevgilin olsa kendini çok daha iyi hissedersin

1|0
    1|1
  • Aynı ben

1|0
    0|0
    • 2ay

Ama öyle bir yazmışın ki yetim olmakla alakası yok neyse bnmde anladgm yetim olmak değildi yani ailen olsada onlarla duygusal bağ kuramamaktı

• 2ay

@silenceasdeath orta okuldan sonra okutmadılar, sonra çalıştığımda kuruşuna kadar aldılar, manevi anlamda annelik- babalık görmedim.. Ve şimdi sırf onlardan kurtulmak için nişanlandım... Ve ilerde kocam olacak adam öldürse, cenazemi bile almaya gelmezler herhalde.. Daha sayıyım mı?

• 2ay

Say bakalim. Istersen ozelden say. ama onlari saydiktansonra iyice bir bak ve hayatindaki guzellikleri de say.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kalabalıklar içinde yalnız kalmak... Aslında güzeldir. Kafa dinlemek istersin bazen. Fazlası zarar tabi.

1|1
    0|0
    • 2ay

Aslında başka bir anlamda söylemiştim, yetim olmak gibi...

• 2ay

gerek yok, teşekkürederim...

• 2ay

Herkes kendi içinde biraz yalnız değil midir? Kafana takmamalısın. İleride seni anlayan biri çıkıcaktır eminim... Üzme kendini daima gülümsemeye bak.. Sebep ne olursa olsun...

• Var
    Onlarsiz gerçekten kimsesiz olmak

1|0
    0|0
  • berbat bir şey değil bu

1|0
    0|0
Yükleniyor...