10. Aylik bebegim var ek gida olarak nw verebilirim annelere?

Benim 10 aylik kizim var ne verecegimi bilmiyorum

0|0
11|4

En İyi Erkek Görüşü

• Oturduğun yerde sağlık ocağı falan yok mu? Ücretsiz annelere yardım eden sağlık ocakları var. Bu bebeğin doktoru yok mu? Daha bilinçli bir yerden bilgi alın lütfen, buradan sağlıksız bilgiler almayın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 10 aylık bebeğin var da hiç mi sağlık ocağına götürmüyorsun, aşı filan olmuyor mu, orada sana bilgi veriyor olmaları lazım. En iyisi git oradan bilgi al.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Normal yemek yedirmeye başla. sonra sıkıntı olur. Benim yeğenim 6 aylıkken çiğköfte yiyordu.

0|0
    1|1
  • Meyveleri ezerek verebilirsin

0|0
    0|0
  • Kedi ve köpek maması 😂😂😂😂

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• şu marketlerdeki hazır mamalardan verrebilirsin çorba filan da verebilirsin normal yemeklerden yumuşak ılık şeyler verebilirsin

0|0
    0|0
  • Yemek corba her seyi verebilirsin 😊

0|0
    0|0
  • Yoğurtla başlayabilirsin.
    Yalnız besinleri tek tek vermende fayda var.
    Eğer bebeğinin bir besine alerjisi varsa bunu anlayabilirsin böylece

0|0
    0|0
  • 6 aydan sonra çorba çeşitleri vermen gerekir zaten :) ama her çorba çeşidini icirme bazıları kabızlık ya da ishale sebep oluyor :)

0|0
    0|0
  • bebelak

0|0
    0|0
  • Meyve püresi, ezilmiş yemek, muz.

1|0
    0|0
    • 1ay

Çorba, küçük minik ekmek içi doğranmış içine ev yapımı çorbalar, muhallebi pirinç unu veya buğday unundan. Kahvalti için, süt bebe bisküvisi, bal 1 büyük tatlı kaşığı, ve içine avuç içi kadar beyaz peyniri ezip iyice ekleyin, sulu bir püre veya koyuca bir çorba kıvamında olucak bu karışım. Taneler öğürtüyove sevmiyorsa bebeğini, bunları blender dan geçirebilirsiniz... hatta içşne haşlanmış yumurtanın sarısını bile ekleyebilirsiniz.
      Yoğurt verebilirsiniz, meyvaları küçük küçük doğrayıp içine. Hangi lezzetlere olabildiğince küçğkken alışırsa çocuk, o kadar büyüyünce her türlü sebze ve et yemeklerini kolaylıkla yiyor. Bu çocuk doktorlarının hemen hepsinin tavsiyesi.. :))

• çorba falan

0|0
    0|0
  • anneleremı ne verebılırsın?

0|0
    0|0
  • Çocuk doktoruna sorabilirsin😊

0|0
    0|0
  • Ya hero baby mamaları oluyor tadı güzel. Onlardan ver

0|0
    0|0