Babamdn nefret ediyorum?

arkadaşlar babam emekli ögretmen annemde babam bana 1 gün olsun birşey almadı eve karşıdaleydi sürekli annemden alıyordum para bir gün istedigimde git anenden al diyordu. agzı bozuk birisi veelyıkama yerlerine işiyordu :( . vefat edeli 1 ay olcak ama mezarına dhai gitmek istemiyorum Şu an bborcu varmıs bankaya ya para cekmissin sen ne yapımıssın parayı :( maasını bile bizlere vemk içinsürekli kredi çekiyordu :( siz olsanız böyle bir babaya fatiha verirmisiniz :/

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• yok kız ne okuyacan. iyilik, kalbi iyi olana yapılır.. sen evliya mısın kötülerin iyiliğini isteyecen. boşver isteme.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende sevmem pek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ölüye dua okunmaz zaten Kuran'a göre. Ben akrabalarımın bile mezarına gitmiyorum çünkü gerek duymuyorum hayırlı olmuş senin için vicdanının sözünü dinle. Ben babama da söyledim ölürsen bir gün mezarına gelip dua okumam diye açıklamasını da yaptım

0|0
    0|0
  • Olsun yinede atandır olmuşsa bir kusuru allah var yukarıda sen git mezarını ziyaret et çiçeklerini sula Fetiha ni oku

0|0
    0|0
  • Sonuçta baban onu en ıyı annen ve cok yakın arkadasları bilir ama bu yasa kadar sonuçta sana o baktı bı dua cok deıldır sen gt zıyaretını yap baktınki durum senı rahatsız edıo bıdaha gtmezsın ama en azından bı kere gıt

0|0
    0|0
  • Öncelikle başın sağolsun ne de olsa babandır sevmesen bile Allah rızası için bir fatiha okumanı tavsiye ederim. Sonuçta neler yasadın bilmiyorum ama ne babalar var

0|0
    0|1
  • yikama yerlerinemi isiyordu asdf

0|0
    0|0
  • kredei çekmişsec sigortası onu karşılamalı ama yinede ölüden şeytan vazgeçmiş derler kötü düşünme baban için o yapmış sen iyi ol

0|0
    0|0
  • Atadır atılmaz ölünce degeri artar idare et

0|0
    0|0
  • Büyüklük sende kalsın mezarına git bence bir gün pişman olursun.

0|0
    0|0
  • sen fatihanı oku ALLAH gereğini yapar merak etme

0|0
    0|0
  • Verirdim

0|0
    0|0
  • ver ver babandır

0|0
    0|0
  • Reddi miras yapın, borcunu ödemek zorunda kalmazsınız.

0|0
    0|0
  • anne babaya of bile demeyiniz hadisi var

0|0
    0|0
  • dur bidakka o bircu odeme bankaya sakin sananeki o borctan o borc kapandi gitti

0|0
    0|0
    • 1ay

nasıl kapandı

• 1ay

o onun borcu ya sanane onun borcundan adam olmus sen onun borcunumu odeyeceksn ben hayatta odemem banka onu dusunerek okadar faizli geri istiyo odeme sakin

• Yazdıklarından hiç birşey anlamadım nereye işiyordu?
    maaşını neden sizlere vermek için kredi çekiyordu?
    gitmem mezarına felan

0|0
    0|0
  • banka borcunu sıgorta kapar hayat sıgortası vardır mutlaka

0|0
    0|0
  • el yıkama yerine nasıl işiyor yani

0|0
    0|0
    • 1ay

lavoboda el yıkadıgımız yer varya oraya

• 1ay

tamama
      işte orası yüksek değil mi ya nasıl işeyebilir hem tualet çıkışında değil mi orası ulan pat diye girsen işidiğini görürsün

Kızlar Ne Diyor 1

• Reddi miras yaparsanız borcunu sizden isteyemezler

0|0
    0|0
Yükleniyor...