Hesabına yanlışlıkla 13 milyon yattı! Siz olsanız ne yapardınız?

Avustralya'da 4 yıl önce banka hesabına yanlışlıkla 4.6 milyon dolar yani yaklaşık 13 milyon lira yatan genç kız söz konusu paranın 4 milyon lirasını harcadı. 1,3 milyon dolar parayla lüks eşyalar satın alan genç kız ülkeden kaçmaya çalışırken yakalandı.Hesabına yanlışlıkla 13 milyon yattı! Siz olsanız ne yapardınız ?

Güncellemeler:
1ay hakedilmeyen para hayır getirmez

0|1
16|23

En İyi Kız Görüşü

• Dünya gözüyle 13 milyon lirada görmüş olurdum ne olcak 😂 şaka bir yana korkarım harcamaya beklerım almalarını gelıp

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir ara kendi hesabıma bir site aracılığıyla yanlışlıkla 30 lira göndermişim açıklama filanda yok düşünüyrum bu para bana nerden geldi neyse ihtiyacım oldu kullandım1 ay sonra uzun zamandır kullanamdıüım bir epostam vardı merak edip açtım meeğrsem kendim aktif kullanamdğım puanlı bir iste aracılığıyla 30 lira kendime kendim göndermişim o şekil anladım :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Sonuçta bunun yanlışlık olduğu ve geri talep edileceğini bildiğim için hiç dokunmazdım. Direkt banka ile irtibata geçer. Ne olduğu konusunda bilgi sahibi olur ve gerekli yere işlemin yapılmasını beklerdim. Tabiki harcamakta bir çözüm ama sonra onu gerisin geriye misli misli ödemek var.

0|1
    0|0
  • Onun yerine parayı dolara çevirseydi, geçen süre içinde biriken Ekstra karı cebe indiragandi yapardı. Uzlaşma sağlamak için 10% komisyon verirdi paranın asıl sahibine... Geyik olsun 😈 😂 Bizim başımıza gelmez ki arkadaş! 😂

0|1
    0|0
  • Hediyye değil sonuçta yanlışlıkla olan bişey. Dokunmazdım sonuçta haram ve bankaya müracaat eder durumu anlatırdım

0|1
    0|0
  • Bankayı ararım. Haram bu bir, aglayanın malı gülene yar olmaz bu da iki.

0|1
    0|0
  • Sonrada o parayı gerı odeyemeyıp hapse gırmıstır

0|1
    0|0
  • Paraya dokumazdım direk bankayı arar bir yanlışlık varsa düzelttirirdim

1|1
    0|0
  • Harcarim

0|1
    0|0
  • vallah bende ustune yatrdim baktm yatilmiyo tirtiklardim ;) :)

0|1
    0|0
  • Hemen çekerim 😂

0|1
    0|0
  • o değil de 4 milyonu nasıl harcamış ne almış bu velet.

0|1
    0|0
  • P para yar olmaz kiminse ona gider

0|1
    0|0
  • Bn olsam geri verirdim, haram yaw.

0|1
    0|0
  • Ah nerde.

0|1
    0|0
  • Alırdım işte😄😄

0|1
    0|0
  • Yanlışlıkla hesabıma 2300 tl yatmıştı öğrenciyken. 3 aya yakın hesapta kaldı. Sonra ben bankaya gittim müşteri temsilcine anlattım durumu. Hesaba para yatıran diğer banka müşterisini aradılar. Meğer adam borcunu yatırmış. Yanlış hesap olduğunu öğrenince para artik gitti gelmez diye tekrar doğru hesaba yatırmış ve olayın peşine düşmemiş. Eğer ulaşmasaydı parayla karadeniz turuna gidecektim :))) Allah haram yememe izin vermiyor gençler hep dua alıyorum ben;)

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bankaya giderim bir kuruşuna dahi ellemeden yanlışlık olduğunu söylerim..

Haram lokma yiyemem.. Kim bilir hangi garibanın maaşıdır..

#Vesselam

0|2
    0|0
  • bana bir kere çift maaş yattı. kendi maaşım kadarını çektim, gittim iş yerine söyledim böyle böyle diye. meğer başkasının maaşını da bana yatırmışlar, adam parasını çekememiş yatmamış ona. onun payı olan kalanı çektim ve verdim.

0|1
    0|0
  • dallamanın tekiyim. alır yerdim o parayı galiba bilmiyorum. en iyisi hiç başıma böyle bir şey gelmesin. haram yemek zorunda kalmayam

0|1
    0|0
  • eğer tr'deki hesabıma yattıysa, anında ydışındaki hesaba transfer ve ardından y. dışına topuk :D
    bir de kimlik değşitirdik mi ohhh, erken emeklilik :D

0|1
    0|0
  • Faizde bekletirim parayı. Sahibi gelirse faizini vermem.

0|1
    0|0
  • gemi alirim maykil

0|1
    0|0
  • 2 tane ev satın alır direkt uçak bileti alırım arkasından doğru amerika

0|1
    0|0
  • Hiç dokunmazdim banka ile gorusurdum saten sahipleri bana unutamicagim para hediye ederlerdi essek değiller ya :)

0|1
    0|0
  • sonradan görme olunca işte parayla ne yapacağını şaşırıyor ülkeden kaçmaya çalışıyor naserettin hocanın hikayesi gibi kediyi yıkarken değil sıkarken öldü

0|1
    0|0
  • iade ederim napıcam..

0|1
    0|0
  • polise giderdim :)

0|1
    0|0
  • çoktan fısslatırdım o parayı

0|1
    0|0
  • Parayı isviçre bankasına aktarırım

0|1
    0|0
  • Kon me gunahı var:)

0|1
    0|0
  • işte mal bir insan yakalanmış ne olacak ben olsam geri verirdim

0|1
    0|0
  • Napcak yatan parayı yemek gerek :)

0|1
    0|0
  • Para 5 kez hesap değiştirdiğinde hak talep edemez. :)
    Sonra da yurtdışına uçardım. :D

0|1
    0|0
  • Yalana gerek yok ama bir milyonunu alir kalanini iade ederdim

0|1
    0|0
  • 30 ev alırım birde kadın

0|1
    0|0
  • yanlışlıkla harcayabilirim belli olmaz. yanlışlık yani

0|1
    0|0