Biri ile tanıştım aslında sürekli konuşmuyoruz ama sürekli buluşalım diyor neden?

Çok zengin biri... Ve instagramdan takip isteği yolladı bende ona yolladım. Arada bir anasayfa da paylaşımlarını görürsem beğeniyorum. Bir hafta önce DM attı bende sıkıntıdan cevap verdim. Buluşalım dedi ilk kez konuştuğum insanlarla gerçekte görüşmem dedim. Tanışırız dedi. Öyle gitti.
Dün kahvaltıya gidelim diye DM atmış. Bende başımdan savdım. Haftaya pazar buluşalım o halde nereye gidelim falan dedi bende buraları bilmiyorum dedim bana bırak o zaman bir kahvaltıya gidelim sonra kahve içeriz dedi amma velakin canım cicim diyor bende sevmediğimi söyledim böyle konuşmaları. O da dalga geçti benimle.
Dün anneme danıştım ve dedi ki oyle zenginlerden uzak dur amaçları farklı olur sende çocuk değilsin anlıyorsun beni dedi. Hak verdim. Çocuk yakışıklı değil zaten.
Fikriniz nedir?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Annen haklı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annene katiliyrm cok istiyrsan gorusmek tanimak senin bildigin kalabalik bir yerde kahve ic arabasi varsa binme

1|0
    0|0
    • 1ay

Arabası var gelip ben alırım seni dedi. Bende kabul etmedim. Çünkü bir arkadaşım vardı buluşmaya arabası ile gelmişti nereye gidiyoruz dedim kaçırıyorum seni demişti. Bir baktım ormanlık alanda piknik yapıyoruz ama tabi birşey olmadı 😂 fakat bu adamı tanımıyorum bile buluşmam o yüzden doğru olmaz..

Erkekler Ne Diyor 6

• Anne sözü dinle ;)

1|0
    0|0
  • Muhtemelen cinsel iliskide biter is.

1|0
    0|0
  • Annene açmakla iyi yapmissin. Yol ver gitsin ;)

1|0
    0|0
    • 1ay

Zaten içime sinmeyen bir şey olursa annemden fikir alırım.

• Niyet kötü

1|0
    0|0
  • Annen haklı.

1|0
    0|0
  • Amacı farklı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Niyet kötü. Uzak dur sen.

1|0
    0|0
  • ellemek içi dkdmksmss

1|0
    0|0
    • 1ay

Tövbe tövbe ellemek icin diyor ya 😂😂 koca adam niye ellesin direk yatağa atar liseli ergen değil ya 😂😂 aman Allah korusun

• Dm nin ne oldugunu bile bilmiyorum en iyisi susayım 😕😕

1|0
    0|0
    • 1ay

Yaa instagram da mesaj kutucuk direct message mi ne açılımı 😂😂

• Annen hakli

1|0
    0|0
  • Yakısıklı olsaydı iş degişir miydi yani

1|0
    0|0
    • 1ay

Ne yalan söyleyim değişirdi ama gevşek gevşek konuşmaya devam ederse değişmezdi.

• 1ay

Bence degismemeli. Cünkü cogunlukla böyle direk söyleyenlerin niyeti annenin de dedihi gibi belli

• 1ay

Bencede 😌

Yükleniyor...