İNSANLAR NEDEN İKİ YÜZLÜ?

Burda beni yargılayanlar neden özeldn mesaj atıp taciz ediyorlar ben aşagılıgm tamam ama onlar bendnde aşagılık degilmi?

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, Kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini

-Kimse mükemmel değil ama birinin kusuru ile takılı kalıp arkadan laf atması işte bu bir "karaktersizlik" belirtisi
    2-Aklıma Contra'nın sözü geldi ;
    ben pisliğin tekiyim
    siz de öyle
    ama siz bunu söyleyemezsiniz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• sen hangi 2 yuzden bahsediyosun kardesim 360 derece donen oynak karaktersizler var bin turlu yuzleri ama ama boyle olmalarinin sebebi belli karakterleri yok ki karakterin bile noldugunu sorucak kadar basit musfettelee var

1|0
    0|0
  • Nefs var mefs şeytanı bile saptırmış. Herşey insanın beyninde bitiyor aile yetiştirme tarzıda çok önemli rol alıyor bu işte gerçi sonradan değişen insanda çok fazla ezik büyümüş insanlarda sonradan görme insanlarda çok bulunuyor o bahsettiğin özellikler bro kimseyi değiştirmeye çalışmıyoruz herkesi olduğu gibi kabul ediyoruz baktık zarar görüyoruz eli eteği çekiyoruz olay bundan ibaret :)

1|0
    0|0
  • Sadece iki tanecik olsa keşke...

1|0
    0|0
  • İki yüzlü olanlar gene iyi 3,4,5 yüzü olanlar var sen ne diyon

1|0
    0|0
  • Haklisin kardesim

1|0
    0|0
  • Boşver, herkes yediğinden ikram eder..

1|0
    0|0
  • Bir kere size niye mesaj attıklarını anlayamadım. Maalesef karaktersiz insan o kadar çok ki. Yakın akraba teyze dediğim insanların bile artık iki yüzlülüğünü gördükten sonra şaşırmıyorum artık. Karakter meselesi ve de but tip insanlar çok pişkinler.

0|0
    0|0
  • Özelden taciz edenler zaten adamlığı öğrenmemiş.
    Engeli göm gitsin. Onlarla uğraşmaya bile değmez.

0|0
    0|0
  • aynen hepimiz aşağılığız

0|0
    0|0
  • özelden mesaj atıp taciz edenleri engelle sana ulaşamazlar hem neden aşağılık biri olduğunu düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • Ben hiç bir şey anlamadım birde ks artık yeter ya şu videoyu kaldırır misin?

0|0
    0|0
  • Kendine hakaret etme yaptıklarından asla pişmanlık duyma hele de insanlar hoşlanmıyor diye unutma ki senin değişime değil insanların sana alışmaya ihtiyacı var. Ve evet bahsettiğin insanlar karaktersiz.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum, yüzeysel olarak iyi görünenler işin arka planında gayet karaktersiz oluyorlar. Görüşlerini direk olarak belirten insandan zarar gelmez, çünkü bilirsin herşeyi açıklamıştır zaten.

0|0
    0|0
  • halbuki ne gereksiz diğer yüzlerin bir sahibi var zaten

0|0
    0|0
  • Ne oldu hayırdır

0|0
    0|0
  • Çünkü insanlar.

0|0
    0|0
  • Sende ki problem ne niye aşağılıkmışsın?

0|0
    0|0
  • Riakarlık her geçen gün yaygınlaşan bir halk sağlık sorunudur.

0|0
    0|0
  • Kendini neden asagılık yerıne koydun onu anlamadm

0|0
    0|0
  • gösterip elletmeyenlerden misin

0|0
    0|0
  • Çünkü iki yüzümüz var

0|0
    0|0
  • ben yargılamadım ama bişey yazdım bir baksan