Günaydın KS ailesi bugün ne işleriniz var bakalım?

Mesela ben şu an okula gitmekle meşgulüm öğrencilik zor anlamadığım da bu okulu neden sabahın köründe yaparlar ilk derse mal gibi giriyoruz yahu birraz daha geç yapsanıza :D sizler nereye KS ailesi?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• benim birader üşüttü bademcikler şiş doktora gidecez başka işim yok birde bugün pazara gidebilirim haftalık ihtiyaçlar malum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Hotele uğradım biraz çalıştım yemek yiyip spora gidicem birazdan, sonra da okula

1|0
    0|0
  • şu an Kanada'dan İstanbula Doğru Seyahat etmekteyim Malumunuz Dünkü Terör Olayında Şehidim Var Ona Son Görevimi Yapmaya Geliyorum😔

1|0
    0|0
    • Off ne acı durum yaa geçmiş olsun bu ölü canlarımızın bedelini kim ödicek yaa buna bedel olanların Allah belalarını versn ne diyim :(

• A Başınız sağ olsun
      Bu Arada İstanbul da ne olayı olmuş ki bir kaç haftadır kaldığım yerde haber izleyemiyorum

• Power plant design isi var

1|0
    0|0
  • Ben de okula gidicem ama 2 saat sonra 😂

1|0
    0|1
  • Eskiden 6 da kalkiyoduk ya

1|0
    0|0
    • Aynen ama 6 ders vardı şimdi 8 ders var 8.45 den 16.30 a kadar okul mu olur laann

• Sabaha kadar soru cevaplarsan böyle olur

1|0
    0|0
    • Evet yaa dün Ks den mesaj geldi 80 tane cevaplamışım 24 saat içinde yuh dedim kendime :D

• valla bu gün acayip işlerim var

1|0
    0|0
  • Oyunculuk kariyerim hakkında onemli gelişmeler...
    Dua edin :)

1|0
    0|0
  • Duşa gireceğim

1|0
    0|0
  • işe geldim, cuma günkü raporları derleyip mail atmam gerekiyor. sonra bekleyen ve bugün çıkması gereken tamirler var. onları halledicem falan filan.. :)

0|0
    0|0
  • 4saatlik nobete gidecem

1|0
    0|0
  • Hiç işim yok.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...