ÇOK SİNİR OLUYORUM?

benim bir sınıf arkadaşım var sınıfta yakınız ve lise son sınıftayız. ben ne zaman sorsam ders çalışamıyor kitabın kapağına bile dokunamıyor, whatsapptan mesaj atıyorum ders çalışabildin mi ödevi yapabildin mi diye hayır diyor ama okula bir geliyorum test kitabı bitirmiş ödevi fazlasıyla yapmış hani yapmamıştın diyorum gece yaptım falan diyor artık 4 yıldır sabrediyorum tatsızlık çıkmasın bu konuda da birşey demeyeyim diye ama burama kadar geldi. bu kıza gün içinde nasıl laf sokabilirim.

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Calismiyorum falan gibisinden sana şey ediyor:) yani rekabet ediyor seninle sen calisma falan diye. :))

0|0
    0|0
    • 1ay

ya ben ondan çoğu konuda üstünüm ama kibirlenmiyorum mesela o kitap okumaz ama çok ister okumayı sevmeyi ben hep kitap okurum onun politik görüşü hayat felsefesi yok ben en azından edinmeye çalışırım falan bana buradan saldırmaya çalışıyor galiba

• 1ay

Calismadim diyip. Calisiyor. Senin calismaman onu mutlu eder :)

En İyi Kız Görüşü

• Kitabın kapağını açmayıp arkadaşlarımdan yüksek alırdım hep onlarda kesin sen çalışıyosun bize söylemiyosun diyodu ama alakası yok yani böyle bişeyi niye saklasın ki çok saçma ödevleri falan iki arada bir derede yapar verirdim bence kız benim gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bende lise zamanim da o taktigi uygulardim 😂 cunku ben hic calismadim veya dokunmadim dedigim de onda da bir rahatlik oluyor calismiyor ve dogal olarak yuksek alamiyor benden.. o da saf olmasin yani

0|0
    0|0
  • Sen sinir oluyosan bende sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • bence saçsaça başbaşa kavga edin. kız kavgası izlemesi çok eğlenceli!

0|0
    0|0
  • Liseliysen burada ne isin var

0|0
    0|0
  • Küfür et 😂

0|0
    0|0
  • Yapmış yapmamış size ne?

0|0
    0|0
    • 1ay

hayır bak haklısın bana ne ama yapsın beni de gaza getirir bak herkes yapıyor sen yaomıyorsun diye ders çalışırım daha fazla ama bu kız boşver yapma ben hiç yapamadım diyor beni rahatlatıyor sonra okulda da daan seksen test kitabı bitirmiş

• 1ay

Her koyun kendi bacağından asılır.

• Yaş neden 21 yazıyor? Şikayet edicem.

0|0
    0|0
  • Var öyleleri..

0|0
    0|0
  • kız senden hoşlanıyor olmasın?

0|0
    0|0
  • Senden zeki biri bence

0|0
    0|0
  • yaşın 21 yazıyo nasıl oluyor?

0|0
    0|0
  • Senin basarılı olmanı istemiyor sanırım abisi :))

0|0
    0|0
    • 1ay

valla bu gece sırf o yapmış ben yapmamış olayım diye 500 soru çözmek zorunda kaldım burama kadar geldi ciddiyim

• 1ay

hayır bak dürüstlük arkadaşlık bunlar önemli şeyler ve biz o kızla yakınız ben öyle ya da böyle test çözüyorum falan da bu kız neden ben çalışmadım boşver diyip çalışıyor

• 1ay

Demekki senin basarılı olmanı istemiyor

• Laf sokulacak bir durum yok çekemiyorsan bitir arkadaşlığını

0|0
    0|0
  • O halde sende tepkisiz kalma. d Laf sokma dogaclama olur ya şimdi bir şey diyemem

0|0
    0|0
  • Sinir olmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Ot gelip saman gidiyor vs de
    Boş insan kendisi

0|0
    0|0
    • 1ay

aptal çakma sarışın ya zaten aşırı boş bir insan aynen öyle

• 1ay

O zaman takma sen
      Başarılı olduğınu ondan daha üstün olduğunu ona hissettirsene

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorma sende niye soruyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

sınava hazırlanıyoruz ve ister istemez soruluyor ben ona bir soru gösterdiğimde bile konusu açılabiliyor maalesef ve zaten sınav psikolojisi yoruyor beni bir de o böyle yapınca baya sinirim bozuluyor

• 1ay

Hic takilma bircok insan yapar sormamaya calis bosver

Yükleniyor...