15 Temmuz Şehitlerine Mektup. Bakalım ne kadar bilinçliyiz?

15 Temmuz Şehitleri'ni anlatan bir mektup yazmanızı istesem kimler hala kalbindeki ateşi gösterecek kadar cesurdur?15 Temmuz Şehitlerine Mektup. Bakalım ne kadar bilinçliyiz ?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Şu duyarlılığınızı niye hergün verdiğimiz 10 15 şehitlere göstermiyorsunuz bir anlasam. Sadece onlar mı şehit? Onlar mı vatan uğruna öldü? Doğudakiler kim? Dağda gezerken mayına basıp mı öldüler? Turistik gezi için mi gitmişlerdi dağlara?
    Koyun gibi herşeye inanmayın, her denileni yapmayın, kafalarınızı nereye derlerse oraya çevirmeyin, arka plana atılanları unutmayın, unutturmayın !
    Sizinde beyniniz var, azıcık sorgulayın yahu ki hayvanlardan farkımız olsun değil mi? :)

1|3
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• O gece iki kardesimle havalimanina giderken ne hissettigimi bile bilmiyorum. E5 yolunu ilk defa bu kadar farkli acidan gordum. Her seyi goze almistim ama Allah in huzuruna cikabilecek durumda miydim onu bilmiyordum bu yuzden korkuyordum dogrusu ama secim sansimiz olamazdi simdi ne olacaksa olmaliydi. Havalimanina dogru her yaklastigimizda tekbirler ve turk bayraklari beynimde ugulduyordu resmen. O yol boyunca yorgunluk falan hissetmiyordum sadece onlarin yaptigi bu asagilik dutum eger duzelirse bsna bsy olmazsa yapmak istedigim seyleri yapacaktim bos durmayip hukuk kazanma hayalimi hayata en kisa zamanda gecirecektim. Onlar saniye hesabi yaparken biz evde yatamazdik. Havalimanina geldigimizde iceri girmemize gerek kalmamisti zaferimiz kazanilmis gorunuyordu. Eve donerken kulagimda yankilanan ambulans sesleri ve okunan selalar tuylerimi diken diken ediyordu. Belki yanimda yuruyen birileri simdi sehitti. Bizdrn bir saat yarim saat once giden vatanmizn guzel evlatlari sehitti. Hem sevinc hem huzun doluydum. Anlatmak mumkun dgldi. O gun bsyi anladim ki vatanim dinim soz konusuysa kimseyi tanimam

1|1
    0|0
    • 1ay

Sen çok güçlü bir kızsın

• 1ay

Jöh pöh olmam dilegiyle insallah olurum bir canım var vatanıma feda olsun

• 1ay

@Önder_21 Dualarımız seninle yiğit türk evladı..

Erkekler Ne Diyor 17

• Ömer Halisdemir derim. Helikopteler altında mermilere maruz kalanlar derim. Tankın ezip geçtiklerini derim. ve bir yutkunurum bırakırım kağıdı kalemi.

1|1
    0|0
  • Elime kalem alirsam hep kagidin aglayacagi şeyler yazarim

1|0
    0|0
    • 1ay

Umarım kağıdı ağlattığınız o metni incelemem için yazarsınız ^^

• Sizler bu ülke için canınızı vererek vatanımızı korudunuz. Kara bir geceyi aydınlığa çevirerek, ülkemizin daha da güçlenmesine, büyümesine katkı sağladınız. Sevgili yiğitler;Kurtuluş Savaşındaki, Çanakkale Savaşındaki şehitler gibi şehit oldunuz. Söz konusu vatan olduğu zaman gerisinin teferruat olduğunu bizzat sizler canınızla, kanınızla ispat ettiniz.
    Ey! 15 Temmuz şehitleri;bugün hayat normal şekilde akıyor, ülkemiz işgal altında değilse bunları sizlere borçluyuz. Elinizde ne silah, ne top, ne tüfek olmadan bir ülkenin kurtulmasını, kurtuluş savaşı vermesini sizlerden öğrendik. Demek ki insanların savaşta galip gelmesi için sadece silaha değil aynı zamanda cesaret ve imana, kararlılığa vatan sevgisinin gücüne de ihtiyaç vardır. Bunların hepsi sizlerde fazlasıyla vardı. Sizlerle gurur duyuyoruz. Ruhunuz Şad Olsun

1|0
    0|0
  • Sanırım Türkiye'de sadece 15 Temmuz 2016 tarihinde şehit verildi. Asıl bilinçliliği test edilecek insanlar çok farklı bu ülkede.

0|0
    0|0
  • gominstlerin oğyunu bu !

0|1
    0|0
  • 15 temmuz gitti artik akp menfaati diye dillerden dusurmuyorsunuz olenler umurunuzda degil...

Hakkaride olenler sizin icin sehit degil kelle demi hiyakarlar.

0|0
    0|1
  • Amma uzadı bu 15 temmuz mevzusu. önüne gelen hain fetö hain fetö. Kimse demiyor bu fetö te kimler arka çıktı asıl onlar cezalandırılsın. Ne kadar geri kafalısınız.

0|1
    0|2
    • 1ay

Sen hiç düşündün mü zamanında iyi iken neden kötü oldular da şimdi düşmanlar diye iyi ki zamanında beraberlikleri vardı sürekli bununla taşlıyorsunuz yani toplumun bir kaç kesimi sürekli bir çelme takma peşinde siz de bilmezden araştırmadan aklınıza geldiği gibi taşlıyorsunuız.

• 1ay

@vceneviz bide%70 diye bişey yok çomar bey. %40 onunda yarısı çalıntı zaten

• 1ay

Her seçimde çalıyor öyle mi :D Yahu güldürmeyin insanı ya çalıyormuş hepinizi bambaşka bir ülke haline getirip rahat bir hayat sundu ya lekeleyin şimdi
      Hani bilsem ki adam akıllı bir şekilde tartışıp cahilce hareketler sergilemeyip aşağılamadan laf küfür demeden konuşacaksınız saatlerce karşınızda dururum ama ne o akıl var sizde ne de o kültür şimdi daha fazla sizinle ilgilenemem millet ülke batırıyor yoksulluktan açlıktan ölüyor siz altlarınız da arabalar son model telefonlar hükümeti suçlayın geçmişinize gidip telefon faturalarını ödeyemediğiniz günler olsa anca akıllanırsınız. Bildirimi keseceğim boşa zahmet etmeyin seviyenize daha fazla düşemem.

• Pisi pisine yittiniz yiğit insanlar derim

1|0
    0|0
  • bu ne ya hoca ödev mi verdi

0|1
    0|0
  • bu ülke kadar zavallı şuursuz cehalet içinde yaşayan bir ülke daha görmedim

1|1
    0|1
    • 1ay

Sizi kobane ya alalım buyrun ülkemiz sınırlarında satılmış istemiyoruz

• Bu da okul odevini bize kakalamaya calisiyor;))

1|0
    0|1
  • boşversene hergün şehid veriyoruz ne değişti?

0|0
    0|0
    • 1ay

Keşke pkk ya da bu kadar önem verilseydi.. artık bu kadar şehit haberi almazdık. O gün asker ve ya polis olmayan milyonlarca insanın vatan aşkını gördük. Boşverirsek kemikleri sızlar yiğitlerimizin.

• 1ay

O da böyle olmasını istemezdi.. Kim vatanının bölünmesini parçalanmasını ister ki? O da iyi yapim derken kötü yaptı

• 1ay

beni ilgilendirmez onun ne hissettiği hala pkklı vekiller para alıyor

• Haydeee milli eğitimden misin yoksa sen

0|0
    0|1
    • 1ay

Yazık olmuş beynindeki onlarca nörona. Henüz gelişme evresinde hamlaşmış ve lapaç haline dönmüşler. Allah şifanı versin kardeş

• 1ay

pembeler içinde büyümedik herhalde

• 1ay

İllakide öyledir

• rte yandaşı biri daha. para verip susturuyorlar gençliği...

0|0
    0|1
    • 1ay

unutma kardeşim bu partiler değil halkın savaşıydı. bu kadar kalıplaşmış düşünme

• 1ay

Hani edebiyatta Saf Şiir vardır ya.. Senin Saf Türk'lüğün anlamını bulmanı isterim.. İyi sabahlar

• 1ay

İngilizlerin yazdığı romanları okuyan onlara özen gençlik kendi atasını da begenmiyor işe bak

• Kurmaca , bir çok kişi kim vurduya gitti

1|0
    0|1
  • Yazacak mektup bulamadım.

0|0
    0|1
  • Merhaba koyun hanim. Tanışmak istemiyorum serebrumsuz kafa ile. İnşallah günün birinde aklın başına gelir. Cobabina selamlar

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Umurumda değil

0|0
    1|0
Yükleniyor...