Hayattan nefret ediyorum, yardım edecek olan?

Hiçbirşey iyi gitmiyor.Üniversite okuyorum ama derslerim berbat, bir türlü geçemiyorum. Kuşbeyinli çocuğun tekine sardım beni bıraktı gitti, hiç arkadaşım yok, hayatımla ne yapacağımı bilmiyorum. Ailemle sürekli kavga edip duruyorum. Gelecek, insanlar, iş bulmak, herşey gözümü korkutuyor. Ne yapayım?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik aşkı öldürür diye bir şey var ya o erkeğin ulaşamadığı seks hayatının (toplum baskısından ötürü) evlendikten sonraserbest olması benim sevgilim vardı üniye birlikte geldik lisede sevgiliyiydik 9. sınıfta tanışmıştık ve 7 defa cinsel ilşkiye girdik sonra ne mi oldu ayrıldık ve tahmin et neden ben tıp okyorum 18 yaşındayken erkeğin ve kadının hormonal aktiviteleri çok fazla çalışıyor ve hatta bu bir hayvani içgüdü diyebilirim vucut kıl kökleri bile koku salıyor dişinin ve erkeğin isteğini artırsın diye ve bu isteğe ulaşınca artık 20 yaşında aranızda söz olmayınca en ufak tartışma büyüyor ve evlilik gibi sizi bağlayan bir mertebe olmadığından mecbur ayrılırsınız

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ama sonuçta hayatın öyle ya da böyle devam ediyor. Bir şekilde kendini bu çıkmazın içinden kurtarmalısın çünkü bunu yalnızca sen yapabilirsin. Mutluluk seni bulmaz. Sen onu istemelisin. Sen yalnızca mutlu olmayı seçmiyorsun. Çeşitli problemlerin olabilir ama hiç mi hayalin yok? İleride gerçekleşmesini istediğin bir amacın yok mu? İllâ ki vardır. Herkesin istekleri, amaçları vardır. O amaca odaklan yalnızca ve etrafında olup bitenden soyutla kendini. Zor değil yalnızca bunu yapacağına kendini inandırman lâzım.

0|0
    0|0
    • 1ay

Vardı da olmuyor işte, ders geçip okul bitirmek, diploma alıp işe girmek, para kazanmak, şu bahsettiğim çocukla evlenip onu mutlu etmenin bir yolunu bulmak. Belki de hayallerimi değiştirmem lazım..

Erkekler Ne Diyor 19

• Akışına bırak. Su akar yolunu bulur derler.

0|0
    0|0
  • sen ne yapıyorsun Bismillah de Allah sevdiği kulu zor durumda koymaz. Anneni babanı düşün kardeşlerini düşün gereksiz insanlardan uzak dur derslerine yönel okulu bitirmeye bak gerisi gelir.
    imgim.com/...5%9Fcinsel-gifi-b%C4%B1rak_907242.jpg

0|0
    0|0
    • 1ay

Yoo dindar bir insanım aslında ama. Dualarım dikkate alınmıyor gibi geliyor artık.

• 1ay

@zatkiel bisiklet hırsızları filmi ünlü mafya al capone sözüdür bu. Namusun para etmediği dünya için söylemiş. Anlamışki hırsızlar iyileri böyle oyalıyor oda sistemi çözmüş kendince.

• 1ay

adam haklı hacı abi sonuçta dinimizde allahtan maddi bişey istemek çok ayıp çünkü dünya malı dünyada kalır bizim günahlarımızı afetse bize yeter

• Bazen olmaz hayat istediğini sunmaz sunsada uymaz ya zaman yanlıştır ya mekan belkide insan

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne gibi bir yardıma desteğe ihtiyacın var anlat istersen

• 1ay

Ders çalışamıyorum, önümde kitap açık konsantre olamıyorum okuduğuma.

• Yapacağın tek şey derslerine odaklanmak. Sakın aptallık etme en önemlisi onlar.

0|0
    0|0
  • Benimde hayatımda hiç birşey iyi gitmiyor ama sorsana ipliyormuyum? tabikide iplemiyorum anı yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • ucmaya hazirlanan biri gelmis bak mantikli olani yap kimseye muhtac kalmiycagin bir sanatin olsun elinde bir meslek edin sonra sonrasi sana kalmis

0|0
    0|0
  • Her şey üstüne üstüne geliyorsa belki sen ters gidiyorsundur

0|0
    0|0
  • Bu hayat öyle düşünmen gereken çok karmaşık birşey degil aslında yapman gereken şey çok basit sadece S*ktir Et..

0|0
    0|0
  • sana yardımcı olabilmek için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım yeterki söyle :D fddffd

0|0
    0|0
    • 1ay

Bana ekonomi anlat, anlamak için nasıl çalışmam lazım?

• 1ay

ve bunu red mi etti?

• 1ay

Evet, büyük bir inatla seninle konuşmıycam artık diyor, ama ben sürekli saçmasapan mesajlar atıp çocuğu iyice darladığım için de olabilir. Belki biraz rahat bırakıp bir süre başkalaryla konuşsam daha iyi olacak.

• Ne okuyorsun?

0|0
    0|0
  • dibe batmadan yukarı çıkamzsın

0|0
    0|0
  • yeni ayrıldıysan iyi bir kanka bul.. zaman geçtiyse sevgili yap

0|0
    0|0
  • Bölümün ne? Hiç bir şeyden korkma. Seni yaratan rıskını da verir.

0|0
    0|0
  • Hayat umursamayinca guzel

0|0
    0|0
  • Bir yerden başla

0|0
    0|0
  • Ateistsen tanışalım :D

0|0
    0|0
  • Bak önce bir kova doldur soğuk olsun veya buz at soğusun sonra elini ona sok yarım saat bekle ve jilete vur 15 dakika sonra hayatta değilsin bir teşekkür yeter kardeşim

0|0
    0|0
  • Akışına bırak kafana çok takmışsın

1|0
    0|0
    • 1ay

Sanırım elimdeki iki soruna çözüm buldum, ekonomiyi anlamak için daha anlaşılır bir kitap buldum internetten onu bitirirsem sınavı geçebilirim sanırım, çocuğu da bir süre rahat bırakıp başka insanlara sararsam o beni daha sonra arar diye umuyorum, benden iyice nefret etmediyse. Ama annemle kavga etmekten nasıl kurtulacağımı hala çözemedim. bir de herşeyin aynı hep olmasından bıktım bunun çözümü yok mudur?

• 1ay

Anlaşılır bir kitap buldun kısaca özetini geçeyim ben sana farklı olmazsa ağlamayacaksın veya iş bulduğunda küçümsemeyeceksin. aslında sınav hayat girdiğin kağıt parçaları değil. Seven kişi her zaman yanında olur birbaşkasına sarmak senin karakterini ele verir o kişinin duyguları ne olacak, annenle neden kavga ediyorsun problem sorusu sana herkes tartışabilir normal ama sende bir eksik var neden tartışma konusu yaratıyorsun?

• bence bunların hiçbiri değilsin muhtemelen düşük ego ve özgüvene sahip olduğun için kendini öyle görüyorsun zaten yüksek bir egoya sahip olan bir insan dünyanın en çirkin ve şansız insanı olsa bile kendin öyle görmez diğerlerinden üstün görür kü buna narsistlik deniyor. yalnız kalıp kalıp insanların arasına karışmazsan ve insanların tepkisine göre düşünmezsen aklına gelen en kötü düşünceleri kafana yerleştirisin. arkadaş edin ve onların eleştirisini dinle seni rahatlatır bu dünyada herşey olabilirsin kötü bir insan değilsen bu seni diğerlerinden daha düşük yapmaz. Çirkin insan yoktur herkesin kendine göre bir güzelliği vardır ve herkesin kendine göre bir nasibi vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bilsemm

0|0
    0|0
  • yardım edebilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...