Asosyal olmaya başladım utangaç olmaya başladım arkadaş çevrem kalmadı detay?

Asosyal olmaya başladım utangaç olmaya başladım. Arkadaş çevrem kalmadı önceden vardı ama zamanla yavaş yavaş azaldılar.
Ve şu an benim dışarıya çıkabiliceğim arkadaş dostum olan tek bir kişi bile yok.
Bende bir arkadasimla haftasonu sinemaya gitmek isterim bende gezip eglenmek isterim en dogal hakkim degil mi?
Ama yapamiyorum maalesef sirf bu yuzden de okulumu degistirmek istiyorum zaten ama degistirmektende korkuyorum ya orda yanlarina almazlarsa vs. vs.
Dertlesebilicegim kimsede yok disarida cikamiyorum tam gezip tozma yaslarimdayken evden cikamiyorum bu durum beni sinirli ve agresif yapiyo.
Belki bir spora yazil aktifles diyiceksiniz tek basina mi spora gidecegim.
Yardimci olun lutfen arkadas bulabilicegim bir site yok mu :( bir yer ya da

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Istanbul'daysan arkadas olabiliriz. Resmen ayni sorunu yasiyoruz ya tek tek tum sosyalliklerimi kaybediyorum.

0|0
    0|0
    • 27gün

Tesekkurler arkadasim.

En İyi Kız Görüşü

• bn hep öyleyim be çok kötü bir durum seni anlıyorum. aynı zamanda bende bir de sosya<l fobi var benimle aynısın. bnmde hiç dışarı çıkcak arkadaşım yok şu an önceden 3 tane vardı. artık baktılar bu çok utangaç konuşmuyo beni bıraktılar onlar da yalnız kaldım. valla nabıcam bilmyyrm okul da da adımı bilmeyenler bile var. bir yere gittiğim zaman sesim çıkmjıyo pskiolojik olarak. mesela bir soru soruyorm duymuyolar 2 kere tekrarlıyorm. konuşsam kimse dinlemiyo. takmıyolar beni kimse. ama kardeşime karşşı falan çok konuşkanım :((((((((((((((((((((( lütfen cavep yaz bursadamısın?

0|0
    0|0
    • 1ay

Anliyorum bursada değilim.
      Benim arkadas grubum cevrem olsa ekstra ozguvenim gelir ozguvenim artar kendimi biliyorum cunku ama maaleseff yok.

Erkekler Ne Diyor 12

• Burdan istemediğin kadar edinebilirsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Burdan edinmek istemiyorum buranin disinda bir yer

• 1ay

Vat ama birkac yas buyukler benden kendi arkadaslariyla takilir onlar kiz kuzenim yok erkekler.

• 1ay

İlkokul arkadaşların var mı?

• Acilen benimle sevgili olmalisin

0|0
    0|0
  • Bu sitede de bulabilirsinde reelde arkadas edinmek daha mantikli

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu site disinda istiyorum disarida da gorusebilicegim birileri olsun istiyorum yoksa sanaldan arkadas edinmek kolay.

• Nerede ve ne okuyorsun peki?

0|0
    0|0
  • Buradan bulabilirsin, iyi insanlar mevcut. Onun dışında farklı aktivitelere katılıp, oradalardan da arkadaş edinebilirsin.

0|0
    0|0
  • kentsel dönüşüm yap bir

0|0
    0|0
  • fakirmisin knka

0|0
    0|0
  • Kalmasın boşver

0|0
    0|0
  • Burasi iyidir bende dulum ozelden yaz konuşalım sadece msjlasabiliriz istersen

0|0
    0|0
  • Mesaj at.

0|0
    0|0
  • bende o durumda sayılırım bursadaysan yardımcı olabilirim iyi geceler

0|0
    0|0
  • AHAHHAHAHAHAH RTE BAŞKAN YAŞASIN AHHAHAHAHAAHAH

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Önce siteden üyelini sil. Bilgisayara sallamasyon şifre koy bida yazamıcağın. Wifiyide kapat. Elinde tek telefonun kalsın. Git dışarı birileriyle tanış. Sanala vakit ayırma asosyalliğe yeni girmişsin yol yakınken çıkman kolay olur :D tamamen girersen en az 2 yıl kalırsın rahat söyliyim :\

0|0
    0|0
    • 1ay

İyi hoş anlatmissinizda disari cik birileriyle tanis demissiniz.
      Yolda yanimdan gecen birine merhaba sinemaya mi gidelim diyecegim tanisabilicegim birileri yokki iyi degilim ben ya :(

• 1ay

Bizim burda tanımadıklarının masasına oturunca sen kimsin diyen olmuyor. Git bir grubun yanına konuş tanış. Zaten kim gelmiş kim gitmiş bakmıyorlar. ya da eski lise arkadaşlarınla görüs. Çağır takılalım de. Onların ortamına gir.

• Bende öyle oldum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...