Asosyal olmaya başladım utangaç olmaya başladım arkadaş çevrem kalmadı detay?

Gizli Üye
Asosyal olmaya başladım utangaç olmaya başladım. Arkadaş çevrem kalmadı önceden vardı ama zamanla yavaş yavaş azaldılar.
Ve şu an benim dışarıya çıkabiliceğim arkadaş dostum olan tek bir kişi bile yok.
Bende bir arkadasimla haftasonu sinemaya gitmek isterim bende gezip eglenmek isterim en dogal hakkim degil mi?
Ama yapamiyorum maalesef sirf bu yuzden de okulumu degistirmek istiyorum zaten ama degistirmektende korkuyorum ya orda yanlarina almazlarsa vs. vs.
Dertlesebilicegim kimsede yok disarida cikamiyorum tam gezip tozma yaslarimdayken evden cikamiyorum bu durum beni sinirli ve agresif yapiyo.
Belki bir spora yazil aktifles diyiceksiniz tek basina mi spora gidecegim.
Yardimci olun lutfen arkadas bulabilicegim bir site yok mu :( bir yer ya da
Asosyal olmaya başladım utangaç olmaya başladım arkadaş çevrem kalmadı detay?