Çok sıkıntılardayım fikir verecek?

Hiç iyi değilim 18 yaşımdayım.. Tüm dostlarımla yollarımı ayırdım Bir sürü kızla konuşuyorum sevgili aşamasında onları yarı yolda bırakıyorum olmaz diyorum muhabbeti kesiyorum.
3 senedir beraber olduğum sevgilim beni arkadaşımla aldattı.. Bu olaydan sonra çok kötü oldum. Geceleri oturup gündüzleri uyuyorum okuldanda atıldım. Bir mesleğimde yok günde 2 paket sigara içiyorum alkol alıyorum bazen oluyor sabahlara kadar sokaklarda dolaşıyorum son bir senedir hayatım böyle. Babam yok annemle ayrı annem çok iyi bir insan ne istesem yapıyor bazen benim halime ağlarken görüyorum annemi bu çocuğa ne oldu diye dert yanıyor insanlara..
Ne yapmalıyım ben?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Anneni ve kendini üzme silkelen okulunu bitir açıktan da olsa.. sonra bir işe gir yaşama tutun tekrardan o aldatan kişi karakterini belli etmiş onu umursama hatta sevin Çünki senin gibi birinin ölelerle işi olmaz kurtulduğuna sevin ve hemen toparlan çok kızla konuşma yazık ah alırsan toparlanamazsın kırma kimseyi Günah boşver bir süre konuşma kızlarla çalış kafanı dağıt güzelce toparlan alkolü bırak sigarayı da 1 pakete düşür annen her zaman yanında konuşmak istersen de ben ve burada ben gibi düşünen bir çok kişi var destek oluruz yeter ki iyi ol ve toparlan.

0|1
    0|0
    • 1ay

Cidden iyi değilim ya artık farklı şeylere düşmeye başladım nerdeyse çok derin bir noktadayım araftasın derler ya öyle. açıktan okuyup bir işe girip yeni bir çevre yapsam herşey değişirmi acaba..

• 1ay

Teşekkürler abla iyi geceler. tavsiyelerini uygulayacağım

• 1ay

Hoşçakal kendine dikkat et kimse senden değerli değil bunu unutma 👍 İyi geceler 🌙

En İyi Erkek Görüşü

• Kadeşim hangi okul? Lise ise açıktan devam edip , ilk önce okulunu bitir. Sonra 4 yıllık bir üniversite kazanmaya bak. En azından anneni düşün.

0|0
    0|0
    • 1ay

Açıktan okusam üniversite kazanabilirmiyim

• 1ay

Bak kardeşim herşey sende bitiyor. Ölüm Allahın emri. Şöyle düşün , bu kadın seni yetiştirdi büyüttü. Şimdi de 1 dediğini 2 etmiyor. Okulunu bitirmezsen hayatta yapabileceğin birşeyde yok. Biran önce okulu bitirip , çalışmaya başlayıp aileni rahat ettirmeyi düşünmelisin bence.

• 1ay

haklısın açıktan okuyup en iyisi bir iş bulmalıyım

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikoloğa git senin için iyi olur

0|0
    0|0
    • 1ay

bilmiyorum ya iyi değilim farklı şeylere düşücem psikolog çare olurmu

• Herkes yaşattığını yaşarmış açıktan kayıt ol okula hayatın düzene girsin bir insan için hayatını bk etme ona birşey olmuyor gidenler hep senden

0|0
    0|0
    • 1ay

bilmiyorum farklı şeylere düşcem bu gidişle

Erkekler Ne Diyor 1

• Seni üzen biri için üzülmen saçma zikine takma hayatını yaşa

0|0
    0|0
Yükleniyor...