Kadın kolları başkanlığı?

Arkadaşlar bugün bana MHP den kadın kolları başkanı olmam için teklif geldi. Hiç bir yere üye değilim hiç bir siyasi görüşe bağlı değilim Atatürk ilkelerinde yaşayan biriyim lakin bu teklif cazip ama babam komünist neyse sizce mantıklı mı? Siz olsanız me yapardınız?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• İçinde yönetici bir kadınin var olduğunu hissediyorsan ve bu iş hoşuna gideceğini dusunuyorsan yapmalisin biraz daha dusun yinede hemen karar verme

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yapma. Hiç bir siyasi temsiclikte bulunma ilerde illaki karşına çıkar sorun yaşarsın ülkede sular durulmadığı için ne zaman nolcağı belli olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Olabilir ama MHP şu sıralar berbat.

1|0
    0|0
  • Alakasi olmayan birine boyle bir teklif yapan bir partide bulunmazdim sahsen

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet bu teklifi yapan da bir dostum ama Lider yönünü bildiğim için destek vermeni istiyoruz Dedi haklısın da şahsen

• komunist ve mhp 😂

1|0
    0|0
  • Mhp mhp değil zaten gir nolacak yav

0|0
    0|0
  • yapma adını siyasete bulaştırma başına iş alırsın

1|0
    0|0
  • inandığım şeyi yapardım

1|0
    0|0
    • 2ay

Kararsızlık var biraz tedirginim İnsanlar çok şey bekliyor karşıyalamazsam diye tedirginim

• 2ay

karşılayamayacak bişey yok. ama bir siyasi partiye üye olmanın devlet memurluğu açısından dezavantajları var. bunu da göz önünde bulundur

• 2ay

Çok haklısın

• Yani babani bos verr ki bnde sosyalist biriyimm.. sana tavsiyem icinden ne ypmk geliyosa onu yap

1|0
    0|0
  • Baban seni ayaklarından tavana asıp komünist manifestoyu tersten okutur :))

1|0
    0|0
  • Görüşüm mhp olmama rağmen siyasi işlere bulaşma derim. Hiçbir partiye ve görüşe körü körüne bağlanıp onların ayak işçisi olmaya gerek yoktur

0|0
    0|0
  • MHP Atatürk Elif vav komünist her şer çok karışık Kemal Sunal filminde bahçe saray taş diyen adam gibisin 😂

0|0
    0|0
  • Profile kuran. harflerini koymussun. O harfleri kaldiran sahsin. ilkelerine bagliyim diyosun. Neye inandiginiz belli degil ya

0|0
    0|0
  • Salla gec

0|0
    0|0
  • genç sorunun trol olmadığına beni ikna edemezsin!

0|0
    0|0
  • yoldan geçerkenn kapıdan mı çevirdiler seni? Neden ben demedin mi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Yaşadığım yerde bir çok işle tanınıyorum çevrem ailem işim vs. bir çok sosyal projede görev aldım vs bunun gibi nedenler ve daha bir çoğu yoldan çevirme tarzı değil yani

• 2ay

ımmm bilmiyorum siyeseti pek yapamıyolar istermisin sen

• İnandığın doğru ne ise onu yap.

0|0
    0|0
  • Mantikli degil

0|0
    0|0
  • Ben üniversitede, deri ceketli, sakallı dövmeli biriydim. Siyasi bir gruba üye değildim. Hiç bir yerde siyaset konuşmam. Bana fakülte reisliği teklifi geldi :)))) Uygunmuşum.. Red ettim.

0|0
    0|0
  • Baban gominist
    Sen Ataputcusun
    Profilinde arapça vav-elif var.
    MHP'nin teklifi ortada.
    İlginç bir tipsim kısacası...

0|0
    0|2
  • saf olarak seni gozlerine kestirmisler demekki

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç bir siyasi görüşe bağlı değilsen durduk yere nasıl geldi bu teklif

0|0
    0|0
    • 2ay

İl başkanlarıyla ve partilerdekilerle tanışığım içlerinde dostlarım var.. MHP de de öyle sevip saydığım bir dostum böyle bir teklifiyle geldi

• Oha diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...