Arkanızdan dedikodu yapan insanlara haddini bildiriyormusunuz yoksa hiç umursamayıp gülüyor musunuz hangisi daha doğru?

Arkanızdan dedikodu yapan insanlara haddini bildiriyormusunuz yoksa hiç umursamayıp gülüyor musunuz hangisi daha doğru?

0|1
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü dedikodum yapılacak birisi değilim çok şükür ama beni çekemeyip hakkımda yalan yanlış şeyler türetip veya en ufak bir zor duruma düştüğüm anda hemen yermek amaçlı bunu kullanan akrabalarım ile iletişimimi kestim. Bunlar baba tarafı akrabalarım. Öyleki, ne düğünüme ne cenazeme hesabı. Kötü insanlar çünkü, sevmeyerek yüzlerine gülemezdim. Haddini bildiririm aşağıdan aldıkça su üstüne çıkmayı iyi bilir çünkü o insanlar..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kadar asosyalim ki bu konuda kafam rahat. Önceden bir kere biri benim hakkımda konuşmuş ama o zaman bile adımı söylemeden ortaya çıkmasın diye sanırım olayı da biraz farklılaştırarak anlatmış :) bu bile tam dedikodu değil. Ama aramızda sorun vardı bıçak gibi arkadaşlık kesildi. Telefonunu da rehberden sildim arasa tanımam bile.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiiç umursamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Muhattabımı kesiyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Sence o yeterli mi? Atiyorum yakin bir arkadasin senin hakkinda konustu muhattabini kestin sonra buna sinirlenip senin ustune daha giderse

• 1ay

Yakın bir arkadaşımla geçen yıl bu sebepten muhattabımı kestim şu an görüşmüyorum mesela

• Benim arkamdan dedikodumu yapan yoktur ya

0|0
    0|0
    • 1ay

ya da sen ayakta uyuyorsundur :D

• 1ay

Yani ne bilim dedikodusu yapılacak bir insan değilim :D

• 1ay

Zaten dedikodusu yapilmayacak insanlarin dedikodusunu yaparlar kiskancliklarindan anladin mi

• Haddini bıldiririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...