Bu kızlar saf tutmak yerine neden ayrı gayrı takılıyor 😅?

Hadis-i şerif'lerde de geçer saf tutmanın gerekliliği. Buna rağmen namaz kılarken yanım boş olsa dahi gidip 10 metre ötede kılıyor bu kızlar. Uyuz oluyorum. 😅 Hayır yani rahatsız edecek bir hareketim de olmuyor namaz esnasında. Gayet sessiz okuyorum surelerimi. Neden böyle yapıyor bu kızlar? Neden safta durmak yerine ayrı gayrı takılıyorsunuz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kızları bilmemde yaşlı amcalar için söyleyeyim. Secdeden kalkarken kalçasını böğrüme vurup kalkanı mı ararsın, fısır fısır fısır dua okuyanı mı ararsın, bazen tebessüm ediyorum bunlardan kaynaklı :) Bazen ayrı takılmak gerekiyor. Hele namazdan sonra tesbihata başlarken caminin diğer ucundan bana tespih fırlatan amcalar, bu kadar isabetle Nba de all stara oynarlardı yeminle. İstese boynumdan geçirir o tesbihi. Ama her şeye rağmen hepsini çok seviyorum. Namazdan sonra hemen şakalaşmaya başlıyorlar, çocuktan farksızlar :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar uzağa gidebilir zaten mescidinz çok büyük heralde aman neyse bir daha yanında kilariz sen yeterki buna üzülme :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya mesela ben kılıyorum, yanıma da iki kişi durup kılıyor. Sonra namaz arasında bakıyorum bir kız daha gelmiş tee başka köşeye durmuş. Ne gereği var yani :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Şeytan vesvese veriyor size suçun saçını yoluver diye 😂😂😂😂😀😀

0|0
    0|0
  • Safları sıklaştıralım müminler ve mümineler. : )

0|0
    0|0
    • 2ay

Bemce de :)

• 2ay

Saflarınızı düz tutunuz. Omuzları bir hizaya getiriniz. Aralıkları kapayınız. Saf düzeni için elinizden tutup çeken kardeşlerinize yumuşak davranınız. Allah, safları bitişik tutanların gönlünü hoş eder. Safları bitişik tutmayanlara Allah nimetlerini lutfetmez.” (Ebû Dâvûd, Salât 93, 98) Rabbim daim eylesin İnşaAllah. : )

• 2ay

Âmin teşekkür ederim :)

• tamam

0|0
    0|0
  • Namazda bile aynısınız siz iflah olmazsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...