Komşum adamdan rahatsızım?

Arkadaşlar ben 23 yaşında evliyim 1 yaşında bebeğim var eşimle gayet mutluyuz. Bu adamda evli 2 çocuğu var. Aynı apartmanda oturuyoruz ben 1. Katta onlar 5. Katta. Adam 30 35 yâşında var. Neyse çok alkol alan nerden biliyorum gece içip içip bizim zile basmıştı eşimle sarhoş aklı başında değil yanlışlıkşa basmıştır dedik tekrar uyuduk.

Ama bu adam girip çıkarken karşılaşınca hep bana bakıyor çok rahatsızım kimseye de deyip olay yaratamam. Ne yapsam yani tedirgin oluyorum bilerek mi bastı zile diye düşünüyorum artık korkuyorum ne bileyim sağlam pabuç değil değil komşular da öyle söylüyor.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kilitle kapini her zaman

0|0
    0|0
    • 1ay

Kilitliyorum gece vardiyasında olduğunda tedirgin oluyorum sadece daha çok

• 1ay

Himm su an gece vardiyasndmi

En İyi Kız Görüşü

• Ne bakıyon lan de al eline biber gazını

0|0
    0|0
    • 1ay

Korkuyorum ya kafayı takarsa bir de köpeği var kabusuma giriyor sürekli 😱😖

• 1ay

Gordugunde sinirli bak ozaman daha da devam ederse esıne anlat korkma

• 1ay

Tamam en iyisi o sanırım başıma bir iş gelmeden

Erkekler Ne Diyor 1

• eşine soyle ayikken adamla konussun olmadi onun eşine soyle yine olmadi döv gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Esını uyar anlat

0|1
    0|0
  • kimin ne düşündüğü umurunda olmasın. basta kocan olmak uzere anlat. yumusak bir skilde anlat. rahatsiz oluyorum de

0|1
    0|0
  • Sana bakıyor sa herkese de bakıyor dur. E herkes demiş sağlam pabuç değil. Sanki eşin anlamıyor mu

0|0
    0|0
    • 1ay

Anlıyor da baktığını bilmiyordur herhalde

Yükleniyor...