LGBT'ye bakış açınız nasıl? Bu kadar ön yargının ve aşağılamanın sebebi nedir?

LGBT'ye bakış açınız nasıl? Bu kadar ön yargının ve aşağılamanın sebebi nedir?

Geçen paylaştığım resme gelen eleştiriler yüzünden burdayım. Okuyunda ufkunuz açilsin. Ayrımcılık ne ulan!
Bedeninden dışarı çıkarılmış bir kalbin, hangi cinsiyetin kalbi olduğunu anlayabilir misiniz? Aşk bedenden ötedir, demiş Cem Adrian. Eşcinsellik hastalık değildir fakat HomoFOBİ ve renk körlüğü ciddi bir hastalıktır. Biz değişmeyeceğiz, siz alışacaksınız. Bizden uzak durun eşcinsel olursunuz, eşittir Starbucks'tan uzak durun Latte olursunuz. Birey bireyi sevmiş kimene! Eşcinsellik 450 canlı üzerinde bulunur, eşcinsel karşıtlığı ise tek bir canlı üzerinde. Dininiz hoşgörüyü emrediyorsa, kardeşçe yaşamak varken yok saymak, hor görmek niye? Ne boka yaradı normal olmak Homo kardeş? Homofobi olan insanların düşük IQ'lu olduklarının tespit edildiğini biliyor muydunuz? Allah korusun tam hetero olacağım bir gülme geliyor. Biz rengareğiz. Bu dünya da doğduk, ama hepinizden daha farklı dünyamız var. Biz her yerdeyiz, teşekkürler.
Ha birde, ben bu kızı çok seviyorum, ona aşığım, onu her olumsuzluğa rağmen seviyorum. Ve bir kız bir kızı bu denli anlıyorken vücut bulmuş pesine ne gerek var?

Güncellemeler:
Sizin için aşk kalple ilgili değil o halde, penis ve vajinadan ibaret.

0|0
821

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...