Benim gibi hisseden var mı?

Yaşamın boş olduğunu, boşuna yaşadığımı düşünüyorum. İleriye dönük hiçbir hayalim yok. Ne evlilik ne kariyer, hayattan korkuyorum.
Boşluktaymışım gibi hissediyorum.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu zaman böyle boşluklara girebilirsin bu gayet normal hepimizin öyle boşlulara girdiği anlar olmuştur bu da hedefine olan bağımlılığının olmadığına kanıttır ya da hedefinin olmadığına eğer yoksa bir an önce hayatın (kariyerin) için bir hedef edin bu herşey olabilir senin zevk aldığın herşey olabilir müzik resim şiir vs.. çoğu insan da daha bir işe başlamadan "bununla mı uğraşcam" yaklaşımıyla kaybediyor ama şöyle bir gerçek var emek göstermeden yaptığın hiç bir işten zevk alamazsın en basitinden bir yabancı film düşün, 80li 90lı bir film olsun renkleri bile rahatsız ediyo falan :) ama biraz zorlayıp izlesen filmin içinde bir çok ince detayın sana hitap ettiğini farkedersin ve bu seni tatmin eder :) dediğim gibi bu sadece bir örneği sana zor geldiği bir an olacaktır kesinlikle o an zorlamaya bak biraz bolca vaktin vardır büyük ihtimal güzel şeylere harcamalısın bence..

0|0
    0|0
    • 1ay

Biraz zoru görünce kalan bir insanım, risk almaya da hayatım boyunca korkmuşumdur. Bu da beni hiçbir tuttuğunu koparamayan korkak, beceriksiz biri yaptı. Şimdi de hiçbir şeyden ümidim yok.

• 1ay

Ümitsizliğini kabul ettiğin an kaybetmişsinidr zaten yapma böyle düşünme uğraşmaya bak bişeylere odaklanmaya çalış

En İyi Kız Görüşü

• Hissetmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aynı boşluğa düştüğümde günde 12-13saat uyuyordum ve bir süre sonra hayat okadar boş geldiki intiharı bile düşündüm ama hayat işte şans eseri biriyle konuştuk saolsun çok faydası oldu hayat anlamlı gelmesede benim için beklemem gerekliymiş onu anladım ve kendimi farklı alanlarda geliştirmeye başladım

0|0
    0|0
    • 1ay

Hangi alanlar mesela?

• 1ay

Hiçmi hata yapmadınki yaptın ee sonuç halen burdasın ve yaşıyorsun risk al ama elinde silahı kafana dayayıp şeytan doldururmu doldurmazmı tarzında değil sonuçlarıyla başaçıkabileceğin riskler all ve korkma korkucak birşey yok en kötü şeyi ilk düşünme

• 1ay

Motive et kendini yapabileceğine inan hata yapmaktan korkma denemeden bilemezsin

• Arada banada oluyor ama belli süre sonra geçiyor

0|0
    0|0
  • senin güçlü her konuda güçlü ve adam olacak birine ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • çoğu zaman çoğu insan böyle hisseder ama geçici

0|0
    0|0
  • Hmm senin degişikliklere ihtiyacın var hayat cok monoton olmuş zevksiz olmuş. Bıkmışsın

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Bende

0|0
    0|0
  • Aynı ben beklenti sıfır

0|0
    0|0
  • Maneviyat eksikliğinden

0|0
    0|0
    • 1ay

Maneviyat derken dindarlıktan bahsediyorsanız öyle bir eksikliğim yok çok şükür. Buna rağmen böyleyim.

• 1ay

Hayır. Bir yakının vefat etmiş olabilir veya eskisi kadar ilgi yoktur

Kızlar Ne Diyor 3

• Arada oluyor oyle.

0|0
    0|0
  • Konuşalım mı

0|0
    0|0
    • 1ay

Siz de mi öylesiniz

• 1ay

Arada bende öyle hissederim

• 1ay

Dışardan okuyorum. Bir ara iş arıyordum, şu anda ön muhasebe kursuna gidiyorum.

• Bazen bende böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...